X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
що може комп

Завантажити презентацію

що може комп

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що може комп'ютер?

Слайд 2

Знайти невідоме число машина 6 мир З школа ? (відповідь: ) 5

Слайд 3

Знайти невідоме число калина 6 трава 5 клен ? (відповідь: ) 4

Слайд 4

Знайти невідоме число вовк + лисиця 10 качка + коза 9 їжак + птах? (відповідь: ) 8

Слайд 5

МОЛОДЦІ!

Слайд 6

Що може комп'ютер? Ганнуся і Мудрунчик повели Елзіка на екскурсію. Його зацікавило, де на планеті Земля використовують комп'ютер. У найближчому супермаркеті купили цукерок. Там біля кожної каси стоїть комп'ютер. Ганнуся пояснила, що спеціальний пристрій зчитує код товару, передає його в комп'ютер, і той визначає ціну товару та додає її до вартості покупки.

Слайд 7

Поряд із супермаркетом — каса попереднього продажу залізничних та авіа-квитків. Тут комп'ютер зберігає інформацію про всі маршрути, про наявність вільних місць, про ціну квитків, допомагає вибрати найкращий маршрут.

Слайд 8

На одному будинку Елзік прочитав вивіску: "Проектний інститут". - Тут за допомогою комп'ютера інженери проектують нові будинки, мости, розробляють сучасні проекти оновлення міста, — пояснила Гануся

Слайд 9

Гномик Мудрунчик повів друзів до Будинку моделей. Тут комп'ютер використовують для створення нових моделей одягу. Завітали до перукарні, де комп'ютер моделює зачіски. Елзікові це найбільше сподобалося. Він навіть вирішив спробувати змінити свою зачіску.

Слайд 10

Робота за комп’ютером Ці веселі скоморохи прийшли збирати яблука. Яблука висять високо — їх не дістати. Але можна збити пострілом із лука, якщо добре прицілитися. Керуєш подіями ти. Поклади долоню правої руки иа мишу так, щоб вказівний палець лежав на лівій кнопці, а середній - на правій.

Слайд 11

Робота за комп’ютером Коли ти пересуваєш мишу по килимку, по скрапу рухається стрілка-вказівник. Стрілкою ти прицілюєшся в яблуко. А коли клацаєш кнопкою миші — подаєш команду стрільцям. За допомогою лівої кнопки ти керуєш лівим стрільцем (він влучає у жовті яблука), а за допомогою правої — правим (він влучає у червоні яблука).

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика