X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що може комп'ютер

Завантажити презентацію

Що може комп'ютер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дзвоник весело співає Учнів всіх сюди скликає. Що ж цікаве нас чекає? Може хтось із вас вже знає.

Слайд 2

Урок № 2 Що може комп’ютер

Слайд 3

Завдання уроку: Познайомитися зі сферами застосування сучасних комп’ютерів. Навчитися раціонально використовувати комп’ютер. Повторити правила поведінки і безпеки життєдіяльності в комп’ютерному класі.

Слайд 4

Правила ТБ Що Олесь зробив невірно ?

Слайд 5

Гра «Так-Ні» В клас комп’ютерний спітнілі Ми вриваємось щосили... Якщо ви згодні з правилом - плескайте в долоні, якщо ні - тупайте ніжками.

Слайд 6

Витри старанно взуття, Не потрібне нам сміття! Сяду від екрана так... Сантиметрів п’ятдесят! А щоб сісти нам за парти, Дочекаємось команди! За улюблений комп’ютер Падаєм, мов спілі фрукти... Молодці!

Слайд 7

Поміркуймо Для чого потрібен комп’ютер?

Слайд 8

Рахувати

Слайд 9

Писати

Слайд 10

Малювати

Слайд 11

Створювати мультфільми

Слайд 12

Програвати музику

Слайд 13

Моделювати

Слайд 14

Малювати Рахувати Програвати музику Моделювати Створювати мультфільми Писати Комп’ютер вміє:

Слайд 15

Фізхвилинка А тепер час фізхвилинки. Як тополі підростаєм. Спинку рівненько тримаєм. Руки вгору підняли І рахуємо “Раз – два – три”. Тихо-тихо опускати. І на місці пострибати. Руки швидко ми потремо І у боки їх візьмемо. Нахилились вправо – вліво. Ми сидітимем красиво.

Слайд 16

Релаксація Наші очі трішки втомились і ми зараз відпочинемо. Виконуємо вправи за командою: Швидко поморгати, закрити очі і посидіти спокійно, повільно рахуючи до 5. Повторити 4-5 разів. Повільно поводіть очима зліва направо і справа наліво, вгору-вниз і навпаки по 3 рази.

Слайд 17

Навчальна гра

Слайд 18

Підсумок Чи можна придбати потрібну іграшку, не виходячи з дому? Як це зробити? Розгляньте малюнки і подумайте, як люди даних професій можуть використовувати комп’ютер? Які ще приклади використання комп'ютерів ви можете навести?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика