X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерні телекомунікації Всесвітня павутина

Завантажити презентацію

Комп'ютерні телекомунікації Всесвітня павутина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Популярна служба Інтернету - World Wide Web (скорочено WWW або Web), ще називають Всесвітньою павутиною. Представлення інформації в WWW засноване на можливостях гіпертекстових посилань. Гіпертекст - це текст, в якому міститися посилання на інші документи. Це дає можливість при прогляданні деякого документа легко і швидко переходити до іншої пов'язаної з ним за змістом інформації, яка може бути текстом, зображенням, звуковим файлом або мати будь-який інший вид, прийнятий в WWW. При цьому зв'язані посиланнями документи можуть бути розкидані по всій земній кулі.

Слайд 3

Слайд 4

Web-сторінки і браузери Служба World Wide Web предназначена для доступа к электронным документам особого рода, которые называются Web-документами или, упрощенно, Web-страницами. Web-страница — это электронный документ, в котором кроме текста содержатся специальные команды форматирования, а также встроенные объекты (рисунки, аудио- и видеоклипы и др.). Просматривают Web-страницы с помощью специальных программ, называемых браузерами (например Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), так что браузер — это не просто клиент WWW, служащий для взаимодействия с удаленными Web-серверами, это еще и средство просмотра Web-документов.

Слайд 5

URL-адреса Протокол передачі гіпертексту HTTP (HyperText Transfer Protocol) Доменне ім'я комп'ютера, на якому зберігається даний документ Шлях доступу до файлу, що містить Web-документ, на вказаному комп'ютері

Слайд 6

Web-сайти та HTML З кожною гіперпосиланням в Мережі пов'язаний Web-адреса деякого документа або об'єкту (файлу з малюнком, звукозаписом, відеокліпом і т. П.). Сукупність веб-документів, об'єднаних за якоюсь ознакою (адресою сервера, темою, оформленням) називають веб-сайтом (або просто сайтом). Гіпертекстові сторінки записуються на спеціальному мовою HTML (HyperText Markup Language - мова гіпертекстової розмітки). Вказівки, записані на HTML, інтерпретуються браузером. Зазвичай файл Веб-сторінки має розширення. Або HTML. HTM.

Слайд 7

Моя страничка Добрый день! Меня зовут Саша. Это моя первая web-страничка. Она написана на языке HTML. Цю веб-сторінку на HTML браузер відобразить так.

Слайд 8

Форуми та чати WWW дозволяє не тільки отримувати інформацію, а так само спілкуватися з іншими користувачами. Для цього існують форуми (конференції) та чати. Форум пропонує набір розділів для обговорення. Робота форуму полягає в створенні користувачами тем у розділах і подальшим обговоренням усередині цих тем. На форумах обговорюються різні теми, від розважальних до вузькоспеціалізованих. Чат (англ. спілкування - розмова) - засіб спілкування користувачів по мережі в режимі реального часу.

Слайд 9

Маленький хлопчик приходить до тата: -Пап, як пишеться "адреса" - з одного “c" або двома? -Напиши "URL" і йди спати ...

Слайд 10

Питання та завдання Що таке Інтернет? Що таке WWW? Що таке веб-сторінка? Що таке веб-сайт? Що таке браузер? Які браузери ви знаєте? Які сайти ви відвідуєте найчастіше? Що краще форум або чат? Де можна розмістити свій сайт в Інтернет?

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика