X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформатика у сузір’ ї професій

Завантажити презентацію

Інформатика у сузір’ ї професій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформатика у сузір’ ї професій Підготувала : учениця 6-Б класу Букіна Яна

Слайд 2

Слайд 3

 За останні двадцять років ми стали свідками корінних змін у галузі збирання, збереження і використання інформації. Чимало з цих змін зумовлені доступністю потенціальне значущої для нас інформації, високою швидкістю її опрацювання і видачі користувачу.

Слайд 4

Ні для кого не є секретом, що цікавий матеріал запам’ятовується набагато краще. А якщо мова йде про дитину – тим паче. Тому школярі мають отримувати такий матеріал на уроках, який би вони по-справжньому бажали вивчати. Кожну тему в рамках окремо взятого предмету можна перетворити в неймовірно захоплюючу пригоду. Існують навіть спеціальні розділи деяких уроків – цікава математика, цікава хімія, цікава фізика, цікава інформатика.

Слайд 5

Купуючи продовольчі товари, на ярликах яких надруковано маркери, що зчитуються пристроєм касового апарату, ми одержуємо остаточний рахунок, у якому проставлено кількість одиниць кожного товару і загальну ціну, підраховану в результаті опрацювання інформації, прочитаної з цих ярликів. 

Слайд 6

Впровадження інформаційних технологій в повсякденну практику охорони здоров'я веде за собою корінні зміни в організації праці багатьох медиків. Кожен етап розвитку системи охорони здоров'я та медицини пов'язаний з появою нових інтегрованих областей знань, які несуть в собі загальнонаукові основи: медична кібернетика, економіка, охорона здоров'я, менеджмент і маркетинг тощо. 

Слайд 7

На підприємствах створюють пральні машини, які автоматично виконують складну періодичну послідовність операцій.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика