X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційні процеси і комп’ютер

Завантажити презентацію

Інформаційні процеси і комп’ютер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні процеси і комп’ютер. Сходинки до інформатики 2 клас Урок 16

Слайд 2

Пригадаймо: Як ви розумієте, що таке інформація? Як інформація надходить до людей? Як ви розумієте, що таке повідомлення? Поясніть за допомогою яких сигнальних засобів спілкуються між собою тварини в реальному світі (півники, курочки, котики, собаки, свині)?

Слайд 3

Телефон Телефон — це пристрій для передавання звуку на великі відстані за допомогою електричних сигналів. Які бувають види телефонів? Телефони поділяють на стаціонарні (дротові) телефони та мобільні (бездротові).

Слайд 4

Диктофон Диктофон — це портативний прилад для запису й подальшого відтворення усного мовлення. Диктофони можуть бути касетними (використовуються дуже рідко) чи цифровими. Диктофони часто вбудовані в мобільні телефони, плеєри та іншу електронну техніку порівняно невеликих розмірів.

Слайд 5

Факс Факс, або факсимільний апарат — пристрій, що передає зображення різноманітних документів через телефонні лінії. Документ, що пересилають, теж часто називають факсом. Факс чимось подібний до телефону, але передає зображення, а не голос. Факс, як і телефон, залишаються звичними (якщо не обов'язковими) атрибутами підприємств та державних організацій.

Слайд 6

Плеєр Плеєр (програвач) — це пристрій з автономним живленням, що відтворює звук чи відео. Сучасні плеєри — цифрові, тому їх ще називають mрЗ-плеєр чи mр4-плеєр. Обладнані навушниками. Окрім вбудованої пам'яті можуть мати місце для вставляння флеш-карт пам'яті. Слід зауважити, що з бурхливим розвитком електронної техніки термін плеєр використовують дедалі частіше та в більш широкому розумінні. Наприклад, DVD - програвач теж часто називають DVD - плеєром. Дані для такого плеєра записують на DVD-диск чи СD-диск.

Слайд 7

Калькулятор Калькулятор — невеликий електронний пристрій для виконання математичних обчислень, роботи з формулами. Незмінний помічник у здійсненні обчислень. Часто калькулятори поділяють на прості такалькулятори інженерного типу.

Слайд 8

Фотокамера Фотокамера (фотоапарат) — прилад для фіксування зображення на спеціальному носії (фотоплівці або на електронній карті пам'яті).

Слайд 9

Кінокамера Кінокамера — це пристрій, призначений для запису рухомого зображення на кіноплівку. На сучасному етапі розвитку техніки частіше використовують цифрові відеокамери, що записують повідомлення на електронні носії.

Слайд 10

Ігрова приставка Ігрова приставка — це пристрій, розроблений і створений для того, щоб грати у відеоігри. Приставки зазвичай під'єднуються до телевізорів чи моніторів. Сучасні ігрові приставки як носії інформації використовують DVD та Blu-ray диски. Можливі також варіанти гри через Інтернет.

Слайд 11

Навігатор Головне завдання навігатора — визначення місця знаходження приймача, для чого використовуються дані, що отримуються із супутника. Крім того, завдяки навігаційним пристроям власник автомобіля може отримати повідомлення про пройдену відстань або, наприклад, про швидкість, а також розрахувати оптимальний маршрут з однієї точки в іншу... Такі навігатори часто вбудовані в смартфони або кишенькові ПК — це дозволяє їм мати деякі додаткові функції, але робить менш захищеними від впливу зовнішнього середовища і зазвичай час їх автономної роботи поступається іншим навігаторам.

Слайд 12

Комп'ютер Комп'ютер — електронний пристрій, який приймає повідомлення, обробляє їх, відображає результати у вигляді інформаційних повідомлень і за потреби зберігає дані для їх подальшого використання. Звичайний комп'ютер має один недолік — його не можна взяти з собою через великі габарити та необхідність під'єднання до мережі. Існують переносні комп'ютери (ноутбуки).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика