X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмаїтість речовин. Метали й неметали

Завантажити презентацію

Розмаїтість речовин. Метали й неметали

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розмаїтість речовин. Метали й неметали

Слайд 2

Перевірка домашнього завдання, актуалізація опорних знань Описати будову атома: 1) Скільки елементів знаходиться в періодичній системі? 2) Які елементи зустрічаються переважно в космосі? 3) Які елементи першими стали відомими людям? 4) Хто може пояснити, чому саме ці елементи першими навчилася використовувати людина? 5) Речовин на Землі набагато більше, ніж елементів. Чому? 6) З яких частинок може складатися речовина?

Слайд 3

Будова речовини залежить від природи хімічних елементів, що його утворюють. Перша класифікація хімічних елементів за властивостями передбачає їх поділ на метали й неметали. Поділ речовин на молекулярні та немолекулярні

Слайд 4

Які загальні властивості мають метали? Металевий блиск; сірі (крім міді); тверді; проводять електричний струм.

Слайд 5

Вигляд металів

Слайд 6

Властивості неметалів: Крихкі; тверді або газоподібні; різні властивості.

Слайд 7

1) Яких елементів у космосі більше — металів чи неметалів? 2) Частка яких елементів більша в земній корі — металів чи неметалів? 3) А які елементи містяться в повітрі?

Слайд 8

Повторення вивченого І. Запропонуйте по п’ять прикладів елементів металів і неметалів з періодичної системи. Обміняйтеся знаннями і перевірте з допомогою періодичної системи, чи правильно виконане завдання в сусідніх пар. ІІ. На які дві групи поділяються хімічні елементи? Як розрізнити за положенням у періодичній системі металеві й неметалічні елементи? Чи можна за властивостями - хімічними чи фізичними - розрізнити, метал чи неметал?

Слайд 9

Домашнє завдання Прочитати параграф, відповісти на запитання. Творче завдання. Скласти таблицю відмінностей фізичних властивостей металів і неметалів на підставі матеріалу підручника і своїх спостережень.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія