X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
роль хімії у розв"язанні продовольчої проблеми

Завантажити презентацію

роль хімії у розв"язанні продовольчої проблеми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Збройна агресія Російської Федерації проти України План: 1.Окупація РФ АР Крим 2.Російська агресія на Сході України 3.Мінські домовленності.

Слайд 2

Проблемне питання: «Російська весна» 2014 року була синтезом фашизму, сталінізму, російського націоналізму та російського православ’я, або тим, що Ларуель назвав червоним, білим і коричневим компонентами проекту «Новоросія».

Слайд 3

Періодизація збройної агресії РФ проти України І ПЕРІОД – це відкрите вторгнення та анексія Криму, ІІ – прихована гібридна війна на Донбасі, ІІІ –проведення терористичної кампанії в "Новоросії", тобто за межами ДНР і ЛНР у інших шести російськомовних областях.

Слайд 4

1.Окупація РФ АР Крим Історична довідка: Майже два сторіччя Крим був володінням Золотої Орди, а з середини ХV століття і до 1783 року на півострові розташовувалось Кримське ханство, яке знаходилось у васальній залежності від Османської імперії Більше трьохсот років історії Криму безпосередньо пов’язані з кримськотатарським народом. У 1783 році імператриця Катерина II видала маніфест, «Про прийняття півострова Кримського, острова Тамані і всієї Кубанської сторони під Російську державу». Кримське ханство ліквідовувалось, а Крим ставав частиною Російської імперії , у складі якої він перебував 134 роки. 19 лютого 1954 року Президія Верховної Ради СРСР, враховуючи спільність економіки, територіальну близькість, тісні господарські й культурні зв'язки між Кримом та Україною, позицію урядів РРФСР та УРСР, ухвалила указ «Про передачу Кримської області зі складу РРФСР до складу УРСР».

Слайд 5

Хронологія окупації Криму Росією Дата 20лютого 2014 В.Путінухвалив рішення щодо введення в дію плану анексії Криму Початок операціїщодо окупації Криму, поява *зелених чоловічків* 23 лютого 23 лютого наплощіНахімоваСевастополяпройшовмітингпроросійськихсил. оголошенонедовіруголовіСевастопольськоїміськоїадміністраціїВолодимируЯцубітаобралиновимголовоюмістаросійськогобізнесменаОлексіяЧалого 26-27 лютого ПрибуттяросійськихвійськвКрим Захопленняадмінбудівель, аеропорту Бельбек російськими військами 5березня НамисіФіолентуСевастополіросійськівійськовикизахопилизенітно-ракетнийполк заблоковановійськовучастину,знищившиобладнаннябазита взявшипідконтрольстартовіпозиціїракет 16 березня Т.з.референдум щодо статусу Криму Не визнанийУкраїною,ЄС,США 18 березня Кремльпідписує договір про прийняття Криму та Севастополя до складу РФ. ООН,ПАРЄ,ПАОБСЄ визначають статус Криму, як тимчасово окупована територія РФ

Слайд 6

Перегляд документальних матеріалів Хронологія спротиву. З чого почалась окупація Криму https://www.youtube.com/watch?v=QaLVeaUas64 з наступним обговоренням

Слайд 7

Робота з документами Зокрема, удару по Україні завдали в спину, таємно, без оголошення війни, в час найбільш трагічних подій, коли в центрі української столиці масово гинули мирні люди. Головним виправданням вторгнення, яким прикривалися російські війська, було нібито незаконне усунення Януковича від влади. Але станом на 20 лютого Янукович перебував у Києві як легітимний президент. Тобто агресія розпочалася до того, як Янукович втік з України та був офіційно відсторонений від влади. Також тривалий час Путін взагалі не визнавав факт участі власних військ в анексії півострова. Коли російським спецслужбам не вдалося утримати маріонетковий режим Януковича, який вів країну в повну залежність від Росії, вони готувалися до захоплення України вже військовим шляхом. І щоб дестабілізувати ситуацію, спецслужбами Росії була розпочата операція під назвою «російська весна», яка передбачала захоплення не тільки Криму, але і всього південно-східного поясу: Харків, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв, Одеса... О.Турчинов, виконувач обовязків Президента України з 23.02-7.06.2014р.

Слайд 8

ІІ. Російська агресія на Сході України Бойові дії війни на Донбасі почалися із захоплення 12 квітня 2014 року російськими загонами, керованими офіцерами спецслужб РФ, українських міст — Слов'янська, Краматорська і Дружківки, де захопленою у відділках МВС зброєю російські диверсанти озброїли місцевих колаборантів і прийняли їх до своїх лав 13 квітня 2014 року, у відповідь на вторгнення диверсійних загонів, в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції. 7квітня проголошен т.з. ДНР 27 квітня проголошено т.з. ЛНР 2 травня сили АТО захопили гору Карачун 5 липня сили АТО вибили терористів із Слов”янська 18-25 серпня- бій під Іловайськом (Іловайський котел) Тоді в іловайський «котел» потрапили батальйони «Донбас», «Дніпро-1», батальйони МВС «Херсон», «Світязь» і «Миротворець», «Шахтарськ», а також зведена рота 93-ї та 17-ї бригад ЗСУ.

Слайд 9

Збройна агресія є лише одним з елементів гібридної війни Росії проти України. Іншими елементами стали: пропаганда, що базується на брехні та підміні понять; торговельно-економічний тиск; енергетична блокада; терор і залякування громадян України; кібер-атаки; категоричне заперечення самого факту війни попри наявність безлічі неспростовних доказів; використання у своїх інтересах проросійських сил та держав-сателітів; звинувачення іншої сторони у власних злочинах.

Слайд 10

 Російська агресія призвела до жахливих гуманітарних наслідків У результаті збройної агресії Росії проти України загинули близько 9940 осіб, близько 23455 було поранено (за даними ООН). Ці показники, зокрема, включають 298 пасажирів рейсу MH17, у тому числі 80 дітей, які стали жертвами терористичного акту 17 липня 2014 року, коли літак Малайзійських авіаліній був збитий російськими військовими із ЗРК «Бук», що був доправлений на окуповану територію Донбасу з території РФ. Близько 1 млн. 584 тис. мешканців Криму та Донбасу були змушені покинути свої домівки як внутрішньо переміщені особи.

Слайд 11

Станом на сьогодні окупованими залишаються: Автономна Республіка Крим (26 081 км²), м.Севастополь (864 км²), частина Донецької та Луганської областей (16799 км²) – всього 43744 км², що складає 7,2% території України. На окупованих територіях панує страх та терор, окупаційна влада діє репресивними методами і залякуваннями, системно і масово порушує права людини і свободи. Критична ситуація у сфері прав людини в окупованому Криму була засуджена Резолюцією ГА ООН 71/205 «Ситуація з правами людини в АР Крим та місті Севастополь (Україна)» від 19 грудня 2016 року.

Слайд 12

Економіка Донбасу повністю зруйнована. Устаткування багатьох колись потужних українських заводів вивезено на територію РФ. Ситуація з затопленими гірничо видобувними шахтами загрожує потужною екологічною катастрофою. Російська влада не допускає експертів для оцінки ситуації та її можливого виправлення. На сході непідконтрольною Уряду України залишається ділянка українсько-російського державного кордону протяжністю 409,7 км.

Слайд 13

Мінські домовленності- усталений узагальнювальний термін на позначення трьох спільних документів сторін — учасників врегулювання ситуації на Донбасі в Нормандському форматі: Мінський протокол («Перша Мінська угода») — угода про тимчасове перемир'я у Війні на сході України, досягнута на переговорах у Мінську 5 вересня 2014. Укладений учасниками Тристоронньої контактної групи: послом Гайді Тальявіні (від ОБСЄ), другим Президентом України Леонідом Кучмою (від України), послом Російської Федерації в Україні Михайлом Зурабовим (від Росії). Крім того, під Протоколом стоять підписи Олександра Захарченка (очільник проросійської маріонеткової псевдореспубліки «ДНР») та Ігоря Плотницького (очільник проросійської маріонеткової псевдореспубліки «ЛНР»)

Слайд 14

Меморандум про виконання положень Протоколу за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи стосовно кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану Президента України Петра Порошенка та ініціатив Президента Росії Володимира Путіна — підписаний учасниками контактної групи в Мінську 19 вересня 2014, в якому домовлено про припинення вогню, зупинку військ на поточній лінії зіткнення, встановлення 30-кілометрової зони безпеки, відведення важкого озброєння Комплекс заходів з виконання Мінських угод ("Мінськ-2") про деескалацію конфлікту на Донбасі був узгоджений в Мінську 11-12 лютого 2015 року лідерами України, Німеччини, Франції та Росії у форматі "нормандської четвірки" і підписаний контактною групою. Також головами України, Франції, Німеччини та Росії було підписано декларацію на підтримку комплексу цих заходів

Слайд 15

Слайд 16

1.Війна проти держави з застосуванням диверсії,терористичних актів, кібервтручання,інформаційного терору та при цьому невизнання однієї зі сторін участі в ній. А. гібридна  б.загарбницька  в.визвольна  г.громадянська 2. Розставте події в хронологічну послідовність: А. Підписання у Мінську угоди про тимчасове перемир'я Б. Початок АТО В. Звільнення Маріуполя Г. Окупація Криму 3. Окупація Криму відбулася: А. 20 листопада 2013 - 16 березня 2014  б.20 лютого - 16 березня 2015  в.20 лютого - 16 березня 2013  г. 20 лютого - 16 березня 2014 4. Де сили АТО зазнали найбільших втрат А. Під Іловайськом  б. Під Слов'янськом  в. На горі Карачут  г. Під Артемівськом

Слайд 17

5.Коли розпочато Операцію об"єднаних сил? а Квітень 2014  б квітень 2016  в.квітень 2017  г квітень 2018 7. Хто фактично керував бойовими діями в період квітень 2014 - квітень 2018 рр.? а СБУ  б.ЗСУ  в.ВРУ  г. КМУ 8. Скільки тривала оборона Донецького аєропорта? а 242 дні  б.250 днів  в.272 днів  г.347 днів 9. Яку назву одержали захисники Донецького аеропорту? А. кінологи  б.кіборги  в.аватари  г.характерники 10Місцем проведення зустрічі формату "норманської четвірки" було: аНормандія б.Берлін в.Мінськ г.Москва

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія