X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Карбон в природі. Парникові гази. Рішення проблеми парникового ефекта.

Завантажити презентацію

Карбон в природі. Парникові гази. Рішення проблеми парникового ефекта.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Карбон в природі Вчитель хімії Михайлюк Галина Анатоліївна ЗОШ І – ІІІст. смт Раухівка, Березівського району Одеської області Вчительхімії Михайлюк Галина Анатоліївна

Слайд 2

Карбон – життєво важливий елемент організму людини, оскільки є скелетною основою всіх органічних сполук.

Слайд 3

Карбон представлений у вигляді: Алмазу Графіту Фулерену

Слайд 4

Карбон літосфери В А П Н Я К Д О Л О М І Т К Р Е Й Д А М А Р М У Р

Слайд 5

Карбон входить до складу: Нафти Вугілля Газу

Слайд 6

Слайд 7

Глобальне потепління

Слайд 8

Парникові гази Водяна пара Вуглекислий газ Метан Озон Фторохлорні вуглеводи Оксид азоту

Слайд 9

Слайд 10

Звідки беруться парникові гази? Кількість СО2 в атмосфері безперечно росте, тому що для опалення використовується вугілля і нафта. Найбільша роль відводиться антропогенному фактору. за останні сто років середньорічна глобальна температура піднялась на 0,3 - 0,6 градусів Цельсія.

Слайд 11

Скоротяться землі придатні для життя, внаслідок затоплення суші, тому що а) вода, нагріваючись стає менш густою і розширюється, розширення морської води приведе до загального підвищення рівня моря; б) підвищення температури може розтопити чатину багаторічних льодовиків.

Слайд 12

Антарктида

Слайд 13

Більшість рослин загине від недостатньої кількості вологи. Разом з рослинами загине і більшість видів тварин.

Слайд 14

Урожай основних культур может бути зниженим в результаті хвороб, які будуть розносити комахи(в цьому середовищі вони будуть швидко розмножуватись). Грунти в деяких областях стануть малопригодними для вирощування основних культур.

Слайд 15

Позитивні наслідки парникового ефекта Збільшення вегетаційного сезону в середніх й високих широтах. Збільшення концетрації діоксиду вуглецю може прискорити фотосинтез.

Слайд 16

Рішення проблеми парникового ефекта Відновлення грунтів і рослинного покриття з максимальними запасами органічної речовини. Заміна природних видів палива на еклогічно чисті Використання водневої і вітряної енергії. Боротьба із скороченням рослиного покриття Землі.

Слайд 17

Самоочищення атмосфери Однією з особливостей атмосфери є її здатність до самоочищення. Найкращі поглинальні властивості стосовно діоксиду сірки має тополя, липа, ясен. Одне доросле дерево липи може акумулювати протягом доби десятки кілограмів діоксиду сірки, перетворюючи його в нешкідливу речовину. Велика роль в очищенні атмосферного повітря належить ґрунтовим бактеріям та мікроорганізмам. Однією з особливостей атмосфери є її здатність до самоочищення. Самоочищення атмосферного повітря відбувається внаслідок сухого та мокрого випадання домішок, абсорбції їх земною поверхнею, поглинання рослинами, переробки бактеріями, мікроорганізмами та іншими шляхами. Садіння дерев та кущів сприяє очищенню повітря від пилу, оксидів вуглецю, діоксидів сірки та інших речовин. Найкращі поглинальні властивості стосовно діоксиду сірки має тополя, липа, ясен. Одне доросле дерево липи може акумулювати протягом доби десятки кілограмів діоксиду сірки, перетворюючи його в нешкідливу речовину. Велика роль в очищенні атмосферного повітря належить ґрунтовим бактеріям та мікроорганізмам.

Слайд 18

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія