X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімія

Завантажити презентацію

Хімія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему «Види дефектів при пресуванні» Виконав ст. гр. ПМ – 41 Лук'янчук Д. І. Перевірив доцент Імбірович Н. Ю.

Слайд 2

Пресування – процес, при якому нагріту заготовку, укладену в замкнуту форму, видавлюють через отвір меншого перетину. Пресуванням можна отримати складні профілі різного перетину. Вихідним матеріалом для пресування сталевих профілів служать прокатні заготовки, для виробів з кольорових металів і їх сплавів – злитки. При пресуванні створюється високий гідростатичний тиск, внаслідок чого значно підвищується пластичність металу. Вироби, виготовлені пресуванням, у багато разів перевершують за точністю розміри виробів, отриманих вальцюванням.

Слайд 3

Пресування буває прямим і зворотнім: При прямому пресуванні прес-шайба передає тиск на заготовку, що знаходиться в контейнері. При цьому метал заготовки видавлюється в отвір матриці, закріпленої в матрицетримачі, і утворює профіль. При зворотньому пресуванні силовий вплив на заготовку здійснюється через контейнер, який одержує рух у напрямку, вказаному стрілкою, через укорочений прес-штемпель, що замикає контейнер. З іншого боку контейнер замикається подовженим матрицетримача, в якому закріплена матриця. При переміщенні контейнера разом з ним переміщується заготовка, і метал видавлюється в канал матриці, утворюючи профіль. На рис. справа вказані схеми установок для проведенння пресування. Установка для проведення прямого пресування Установка для проведення зворотного пресування

Слайд 4

Порушення режиму пресування веде до браку виробів навіть при цілком справній пресформі і доброякісному матеріалі. У практиці бувають випадки, коли з однієї пресформи при пресуванні прес-матеріалів однієї марки, але різних партій виходять різні за розмірами деталі. Для отримання ідентичних за розмірами деталей необхідно ретельно стежити за режимом пресування і не допускати застосування пресматеріалів з різним вмістом вологи та летких речовин. Для підвищення механічних властивостей відпресованих виробів і зменшення викривлення для деяких марок термореактивних матеріалів застосовується нормалізація, проведена в термостатах.

Слайд 5

Тріщини Недопресування Перепали Розриви Невідповідність розмірів Прим'ятини, забоїни, риски, подряпини Плівки Основні види браку пресованих металів

Слайд 6

Недопресування - один з основних дефектів пресованих виробів. Вона виражається в тому, що поверхня виробів має пористість, ніздрюватість і неоформленість окремих деталей. Найчастіше це спостерігається на верхньому краї деталі, який легко сколюється, вифарбовується і розсипається при невеликому зусиллі. Іноді цей дефект називають сірістю, тому що недопресовані місця позбавлені блиску і в порівнянні з іншими місцями мають матовість, сірість. Недопресування утворюється при недостатньому дозуванні пресувального матеріалу, а також викиду його при швидкому закриванні форми.

Слайд 7

Риски - дефект поверхні напівфабрикату у вигляді поздовжнього вузького поглиблення з заокругленим або плоским дном, що утворився в результаті дряпання поверхні металу виступами на поверхні прокатного і оздоблювального обладнання. Подряпина - дефект поверхні у вигляді поглиблення неправильної форми і довільного напрямку, утворився в результаті механічних пошкоджень, в тому числі при складуванні і транспортуванні. Потертість – дефект поверхні у вигляді місцевого порушення блиску або скупчень дрібних різного напрямку подряпин, що утворилися при терті витків стрічок, а також листів, смуг, труб, прутків і дроту.

Слайд 8

Порушення режиму нагрівання перед пластичною деформацією призводить до перепалу металу (рис 1). Перепал металу спостерігається при нагріванні вище 1250°С. При цьому відбуваються оплавлення по межах зерен і проникнення до них кисню з утворенням оксидів. Ці включення розривають зв'язок між зернами і при деформації відбувається руйнування металу.

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія