X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімія

Завантажити презентацію

Хімія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кому загрожує небезпека? Вам. Хіба ви не бачите, що перед Вами терези, на одній шальці яких Ваша могутність, на іншій – Ваша відповідальність. В. Гюго “Людина, яка сміється” Виконавець: Особова Т.В., вчитель хімії

Слайд 2

Екологічний гамлетизм: бути чи не бути? Килим біосфери, що колись був яскраво розшитий, все більше починає нагадувати яскраву ганчірку, об яку довго витирали ноги. Біосфера протерта на всіх поверхах – в озоновому шарі – дірки, замість буйних степів панують убогі пустелі. І навіть на нижньому, підземному поверсі, де живуть бактерії - хемотрофи, пустота, на місці викачаної нафти.

Слайд 3

Хемофобія – хвороба сучасності Все частіше звучать вислови про те, що у всьому винна хімія. Можна сказати, що виникла нова хвороба, яку називають «хемофобія» - хворобливий стан людини, викликаний страхом хімічного отруєння забрудненим повітрям, предметами хімізованого побуту, промисловими викидами тощо. Хімію звинувачують також в екологічних проблемах суспільства.

Слайд 4

Есе “Хімія: за чи проти?” З такої негарної, темної, неприємної на дотик речовини (нафти) можна зробити щось корисне для людей… Можна їсти чудовий яблуневий пиріг і не побачити там яблук… Я не уявляю собі життя без чистоти, а отже без хімії… Сотні лікувальних препаратів рятують хворих людей, полегшують біль, виліковують різноманітні хвороби… Життя людини – це неперервний хімічний процес… Хімія дає нам багато корисних речей, та не слід забувати, що дорога до пекла вимощена тільки добрими намірами… Хімія винна у виникненні таких хвороб як наркоманія, СНІД… З розвитком хімії посилюється неспокій за майбутнє людства і всього живого на Землі…” Чи не занадто дорогу ціну платимо ми за задоволення своїх потреб у хімічних речовинах?..

Слайд 5

Обери шлях: жити в хімічно-розвинутій державі з екологічним лихом або припинення розвитку та життя у екологічно-чистій країні?.. Чи є третій шлях?..

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія