X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімічні властивості кислот

Завантажити презентацію

Хімічні властивості кислот

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність Б.Шоу

Слайд 2

«За кілька кроків від неї сидів на гілці Чеширський кіт: -Скажіть, будь ласка, куди мені звідси йти? -А куди ти хочеш потрапити?–спитав кіт у відповідь. -Мені все одно…– сказала Аліса. -Тоді все одно куди йти, - зауважив кіт».

Слайд 3

Що таке кислоти? Які кислоти називаються оксигеновмісними? Які кислоти називаються безоксигеновмісними? Чим визначається основність кислот?

Слайд 4

Перший камінь Виграшний шлях – формули безоксигенових кислот НСІ СО2 Р2О5 НNO3 HF NaOH H2 SO4 AI2 O3 HBr

Слайд 5

Другий камінь Третій камінь Виграшний шлях – Виграшний шлях – формули формули двоосновних кислот оксигеновмісних кислот SO2 NaOH H2 CO3 HNO3 HCI H2 S HNO3 H3 PO4 H2SO3 P2O5 KOH HCI NH3 NaOH H2 CO3 H2SO4 H3PO4 HNO3

Слайд 6

Формула оксиду Назва оксиду Формула кислоти, що відповідає оксиду Назва кислоти СО2 Н3РО4 SiO2 Сульфур (VІ)оксид

Слайд 7

Слайд 8

Кислоти - їдкі речовини, тому поводитися з ними слід обережно: 1. Уважно читайте етикетки на склянках 2. Речовини для дослідів беріть не більше 1 - 2 мл 3. Не залишайте склянки з кислотами відкритими 4. Не виливайте залишки реактивів з пробірки назад у склянку, з якої він був узятий 5. Якщо випадково кислота потрапила на руки чи на одяг - негайно змийте її великою кількістю води, нейтралізуйте розчином соди і знову змийте водою 6. Якщо потрібно розбавити сульфатну кислоту, пам'ятайте правило: „Спочатку вода, Потім кислота. Інакше - трапиться біда!” 7. Категорично забороняється проводити досліди, не зазначенні в роботі, та самостійно зливати та змішувати реактиви.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

H2SO4+Fe(OH)3 HCl+CaCO3 Na2SO4+ Н2SO4 Zn+H3PO4 Fe+Н2SO4 Ca+HCl Al(OH)3+HCl Cu+ Н2SO4 Fe+HCl

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія