X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Енергетичні напої"

Завантажити презентацію

"Енергетичні напої"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Енергетичні напої користь чи шкода?

Слайд 2

Слайд 3

Red Bull вода; сахароза; глюкоза; двоокис вуглецю; таурин - 0,4%; глюкуронолактон - 0,24%; кофеїн - 0,03% (75 мг); вітаміни B3, B5, B6, B12, B8 у кількості, що не перевищує добову потребу; ароматизатори, барвники, регулятори кислотності.

Слайд 4

Слайд 5

Burn вода; сахароза; двоокис вуглецю; глюкуронолактон; таурин; кофеїн (не більше 350 мг / л); екстракт гуарани; теобромін; вітаміни B3, B5, B6, B12, B8 у кількості, що не перевищує добову потребу; ароматизатори, барвники, регулятори кислотності.

Слайд 6

Ізотоніки

Слайд 7

Факти «за» Якщо вам просто необхідно підбадьоритися або активізувати роботу мозку, енергетичні напої відмінно підходять для цих цілей. Енерготоніки діляться на групи для людей з різними потребами: у одних більше кофеїну, в інших – вітамінів і вуглеводів. “Кавові” напої підходять завзятим трудоголікам і студентам, які працюють або займаються ночами, а “вітамінно-вуглеводні” – активним людям, що вважають за краще проводити вільний час в спортзалі.

Слайд 8

Факти «проти» Напої можна вживати строго дозовано. Максимум – 2 банки в день. В результаті вживання напою понад норму можливе значне підвищення артеріального тиску або рівня цукру в крові. Вітаміни, що містяться в енерготоніках, не можуть замінити мультивітамінні комплекси. Люди, що мають проблеми з тиском або серцем, повинні уникати цих напоїв.

Слайд 9

вагітним жінкам, дітям, підліткам, літнім людям, людям страждаючим від гіпертонії, серцево-судинних захворювань, глаукоми, розладів сну, з підвищеною збудливістю і чутливістю до кофеїну Не можна вживати:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія