X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Екологічні продукти"

Завантажити презентацію

"Екологічні продукти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Екологічні продукти Знаки світу та України

Слайд 2

Світові Екологічні знаки Знак «Зелена крапка» Знак відповідності при обов’язковій сертифікації в Російській Федерації Знак відповідності при обов’язковій сертифікації в Республіці Білорусь Знак відповідності органічним стандартам Європейського Союзу Знак відповідності міжнародним органічним стандартам ІСЕА

Слайд 3

Українські екологічні знаки Національний знак оцінки відповідності Знак «Без ГМО» Знак “зелений журавлик”

Слайд 4

Екологічний знак “ Зелений журавлик” Цей Знак зображує стилізованого під зелений паросток журавлика на фоні Землі, і символізує життя на нашій планеті. За 10 років свого існування, в народі він отримав назву «Зелений журавлик». Знак «Зелений журавлик» можна побачити на упаковці, етикетці різноманітних продуктів, товарів, виробів, матеріалів та інформаційних носіях організацій, які надають послуги. Він підтверджує екологічну перевагу та безпеку маркованої ним продукції, що пройшла екологічну сертифікацію та контроль за дотриманням вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу. Під знаком розташовується код екологічного стандарту на відповідність якому пройшла сертифікацію маркована ним продукція.

Слайд 5

Національний знак підтвердження відповідності Цей знак на виробі чи його упаковці, технічної документації зазначає що він відповідає вимогам усіх обов’язкових в Україні регламентів та стандартів стосовно продукції певної категорії. Цим знаком може бути маркований як сам виріб, так і його упаковка чи супровідна документація. Національний знак відповідності є єдиним знаком, що свідчить про відповідність продукції обов’язковим вимогам безпеки, які діють на території України. Маркування національним знаком відповідності здійснює виробник або уповноважена ним особа-резидент України. Виробник має право маркувати продукцію цим знаком виключно тільки за позитивними результатами виробничого контролю.

Слайд 6

Знак «Без ГМО» Цей знак є декларацією виробника, його застосування не вимагає проведення випробувань та оцінки продукції на вміст ГМО органом з оцінки відповідності. Ставити маркування про наявність чи відсутність ГМО зобов'язує закон «Про безпечність та якість харчових продуктів». Також, стосовно знаку «Без ГМО» серед споживачів існує кілька оманливих тлумачень. Найпоширенішим є думка, що цей знак свідчить про органічне походження сировини або екологічну перевагу продукту. Інше оманливе тлумачення про те, що цей знак вказує на суто натуральне походження складових інгредієнтів. Всі ці тлумачення не мають жодних підстав.

Слайд 7

Знак “Стрічка Мебіуса” Цей знак має декілька значень: Він може означати що маркована ним продукція містить певну частину повторно переробленого матеріалу. Це можуть бути як повторно перероблені матеріали, які утворюються під час виробництва, так і перероблені тверди побутові відходи (ТПВ), що зібрані від населення. Цим знаком може позначатися повторно перероблений матеріал, що отримали завдяки повторній обробці рекуперованого [відновленого] матеріалу при виробничому процесі, з нього виготовили кінцеву продукцію або компонент, який входить до складу кінцевого продукту. Також, ним може маркуватися і рекуперований [відновлений] матеріал, який за інших обставин міг би бути видалений як відхід, але був зібраний та застосований у якості сировини замість нового первинного матеріалу для процесу повторного перероблення або виготовлення продукції.

Слайд 8

Інші Еко-знаки Знак відповідності органічним стандартам Європейського Союзу Оновлений знак відповідності органічним стандартам Європейського Союзу, чинний з 24 березня 2010 року Знак відповідності органічним стандартам Німеччини Знак відповідності органічним стандартам інших міжнародних сертифікаційних систем Знак відповідності органічним стандартам інших міжнародних сертифікаційних систем Знак відповідності органічним стандартам США Знак відповідності органічним стандартам українського органа сертифікації «Органік стандарт»

Слайд 9

Про якість та безпеку продукції Всі ми є споживачами і всі ми прагнемо споживати якісне та корисне. Але не завжди ми отримуємо те на що сподівались, а іноді споживання неякісних продуктів призводить до суттєвого погіршення нашого стану здоров’я. До цього ж ми постійно перебуваємо під впливом різноманітних товарів, приладів, матеріалів якими ми себе оточуємо і не завжди ці впливи є безпечними.

Слайд 10

Розумно споживаємо та дбаємо про довкілля Світло, вода, тепло – природні ресурси не є безмежними. Заощаджуючи їх, ми свідомо зменшуємо забруднення довкілля та економимо кошти на оплаті комунальних послуг. Отже, при виборі електропобутового обладнання чи електроприладів, зверніть увагу на клас економності енергоспоживання Найбільш енергоефективні вважаються прилади, що мають клас «А», далі – до класу «G»,обсяг споживання енергії збільшується.

Слайд 11

Чого не варто купувати Харчові продукти: які пропонуються в несанкціонованих місцях торгівлі; несвіжі; що містять ГМО чи з вмістом трансгенної продукції; у складі яких є потенційно небезпечні чи підозрілі харчові домішки; з незрозумілим вмістом окремих інгредієнтів, (наприклад, вміст ароматизатора ідентичному натуральному); з пошкодженою чи сумнівною упаковкою; з невластивим терміном зберігання, (наприклад, термін зберігання «біо-кефіру» не повинен перевищувати 10 діб). Як визначити якість харчових продуктів При покупці харчів та напоїв в магазинах чи супермаркетах слід все рівно звертати увагу на умови зберігання продукції та її свіжість.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія