X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вугілля і продукти його переробки. Вуглеводнева сировина

Завантажити презентацію

Вугілля і продукти його переробки. Вуглеводнева сировина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вугілля і продукти його переробки. Вуглеводнева сировина 2010 Гальчинський Сергій, Ткаченко Антон Учені 10-Б класу Сквирський ліцей

Слайд 2

Характеристика Кам’яне вугілля, як і нафта, не індивідуальна речовина. До його складу входять вільний вуглець (до 10%), органічні речовини, що містять Карбон, Гідроген, Оксиген, Сульфур, Нітроген, мінеральні речовини (вони залишаються у вигляді шлаку після спалювання вугілля).

Слайд 3

Кокс Унаслідок нагрівання до 10000С без доступу повітря вугілля перетворюється на кокс. Цей продукт на 96-98 % складається з вуглецю. Основна галузь його застосування – металургія.

Слайд 4

Похідні Разом із коксом утворюються коксовий газ і камяновугільна смола, що є багатим джерелом різноманітних речовин, - з неї їх виділено близько 500. Перегонкою і хімічною обробкою кам’яновугільної смоли добувають ароматичні вуглеводні: толуол, нафталін, феноли, інші цінні речовини.

Слайд 5

Синтетична органічна хімія У розвитку синтетичної органічної хімії кам’яновугільна смола відіграла особливу роль. Як джерело хімічних сполук кам’яне вугілля почало використовуватись раніше, ніж нафта і природний газ. На основі продуктів, виділених із кам’яновугільної смоли, виникли цілі галузі хімічної промисловості – виробництво синтетичних барвників, лікарських препаратів, засобів захисту рослин, вибухових речовин тощо.

Слайд 6

Синтетична органічна хімія

Слайд 7

Дякуємо за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія