X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Доцільнисть та швидкість біологічно активних добавок

Завантажити презентацію

Доцільнисть та швидкість біологічно активних добавок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Доцільнисть та швидкість біологічно активних добавок Робота студента групи С-11 Шишебарова Артема

Слайд 2

Біологі чно акти вна харчова доба вка Біологі чно акти вна харчова доба вка — спеціальний харчови продукт, призначений для вживання або введення в межах фізіологічних норм до раціонів харчування чи харчових продуктів з метою надання їм дієтичних, оздоровчих, лікувально-профілактичних властивостей для забезпечення нормальних та відновлення порушених функцій організму людини.

Слайд 3

Форми випуску та типи БАДів Біологічно активні добавки випускають у вигляді фармацевтичних форм: порошків, таблеток, капсул, сиропів, екстрактів, настоїв, концентратів із рослинної, тваринної або мінеральної сировини, виготовлених хімічним та біотехнологічним способами.

Слайд 4

Види БАДів Нутрицевтики – це есенціальні біологічно активні речовини, які застосовуються для корекції хімічного складу раціону людини. Парафармацевтики – це біологічно активні речовини, які володіють певною фармакологічною активністю та застосовуються для підтримки у фізіологічних межах функціональної активності органів та систем, профілактики патологічних станів та допоміжної терапії. Еубіотики (пробіотики) – це біологічно активні добавки, які містять живі мікроорганізми та нормалізують мікрофлору кишківника.

Слайд 5

Дія БАДів Поступаючи в організм, одні біологічно активні речовини очищають організм від шлаків і токсинів, інші беруть участь в обмінних процесах, створюють засоби захисту, зміцнюють імунну систему, треті відновлюють порушені функції організму: нормалізують сон, артеріальний тиск, знімають болі в суглобах і багато іншого. Деякі БАД діють як антиоксиданти і здійснюють протираковий захист організму, сповільнюють ріст пухлин, запобігають метастази. Навіть при важких запущених захворюваннях, коли не допомагають ні ліки, ні хірургія, прийом біологічно активних добавок пом’якшує тяжкість хвороби, подовжує періоди поліпшень, а також нейтралізує побічні дії сильнодіючих ліків.

Слайд 6

Причини використання 1. Деякими біологічно активними добавками можна ефективно очищати весь організм в цілому 2. За допомогою БАД можна домогтися виражених результатів у спорті. 3. БАД практично не мають протипоказань. 4. За допомогою БАД можна покращувати перебіг фізіологічних процесів, обмін речовин, стан шкірних покривів, волосся і нігтів, надавати на організм загальнозміцнюючу дію. 5. За допомогою БАД можна коригувати свій раціон харчування. 6.Застосовуючи БАД, можна значно підвищити імунітет.

Слайд 7

Висновок БАДи це корисні харчові добавки, які позитивно сказуються на вашому здорв’ї, але дуже часто, в кращому випадку, можна просто не отримати ніякого ефекту. БАДи - це не ліки, тобто вони не пройшли багато випробувань. А часто виробники зовсім багато в чому лукавлять.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія