X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алотропні модифікації карбону

Завантажити презентацію

Алотропні модифікації карбону

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алотропні модифікації карбону

Слайд 2

Алотропні модифікації карбону Хімічний елемент Карбон утворює кілька простих речовин. Їх загальна хімічна назва вуглець. Алотропія – це явище існування хімічного елемента у вигляді двох або кількох простих речовин, різних за властивостями і будовою. Алотропні модифікації – це ці прості речовини.

Слайд 3

Вуглець утворює декілька алотропних видозмін 1. Природні: Алмаз Графіт Фуреллен Вуглецеві нонотрубки 2. Штучні: Карбін Графен аморфний вуглець у вигляді сажі і деревного вугілля

Слайд 4

Алмаз безбарвний прозорий мінерал класу самородних неметалів, тверда кристалічна кубічна алотропна видозміна Карбону. Алмаз належить до дорогоцінних каменів і є найтвердішою з відомих речовин.

Слайд 5

Графіт  мінерал класу самородних напівметалів, найстійкіший у земній корі кристалічний різновид вуглецю

Слайд 6

Фуреллен одна з кількох алоторопних модифікацій Карбону. Найвідоміший фулерен — молекула C60, яка має ідеальну форму футбольного мяча.

Слайд 7

Вуглецеві нанотрубки протяжні циліндричні структури діаметром від одного до декількох десятків наномерів і завдовжки до декількох мікрон складаються з однієї або декількох згорнутих в трубку гексагональних графітових площин (графенів) і закінчуються зазвичай півсферичною головкою.

Слайд 8

Карбін кристалічна лінійна модифікація вуглецю. К. – електронейтральні сполуки одновалентного атома вуглецю з вільною електронною парою та неспареним електроном.

Слайд 9

Графен одна з алотропних форм вуглецю, моноатомний шар атомів вуглецю із гексагональною структурою. Графен був відкритий в 2004 Андрієм Геймом та Костянтином Новосьоловим із Манчестерського універстету. За це відкриття Гейм та Новосьолов були нагороджені Нобелівською премією з фізики за 2010.

Слайд 10

Аморфний вуглець стан вуглецю з неврегульованою структурою  вигляд сажі, деревного вугілля

Слайд 11

Застосування вуглецю Деревне вугілля має здатність адсорбувати (поглинати) на своїй поверхні різні гази і деякі речовини з розчинів. Адсорбція відбувається поверхнею вугілля, тому воно здатне поглинати (адсорбувати) тим більшу кількість речовин, чим більша його сумарна поверхня, тобто чим більше воно подрібнене або пористе. Пористість, а разом з тим і адсорбційна здатність деревного вугілля різко збільшується при попередньому нагріванні в струмені водяної пари. При цьому пори вугілля очищаються від смолистих речовин і його внутрішня поверхня дуже збільшується. Таке вугілля називається активованим.

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія