X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Трикутник - жорстка фігура

Завантажити презентацію

Трикутник - жорстка фігура

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Ми дізналися: Словом трикутник геометри називають два різні поняття: і замкнену ламану з трьох ланок, і внутрішню частину площини, обмежену такою ламаною. Кожний многокутник можна розрізати на кілька трикутників. Тому трикутники в геометрії відіграють таку важливу роль, як атоми у фізиці, як цеглини в будинку. Існує навіть окрема частина геометрії, досить цікава і багата змістом, яку називають геометрією трикутника.

Слайд 3

Наше дослідження: Ми зібрали з окремих планок трикутник і чотирикутник. Виявилось, що чотирикутник неважко деформувати: змінити кути, не змінюючи довжин сторін. Трикутник не вдалося деформувати. Три сторони трикутника однозначно визначають його кути!

Слайд 4

Дізналися: Третя ознака рівності трикутників засвідчує, що трикутник – фігура жорстка. Знаючи, що з усіх многокутників тільки трикутник фігура жорстка, ажурні конструкції виготовляють так, щоб вони мали якомога більше трикутників.

Слайд 5

Використання трикутних конструкцій. Тип стропильної ферми другої половини ХІХ ст. зі сталевими опорами Металево-дерев’яна ферма другої половини ХІХ ст.

Слайд 6

Трикутні конструкції на мостах

Слайд 7

Моделі трикутника і техніка

Слайд 8

Без трикутника не обійтися

Слайд 9

І тут він потрібен

Слайд 10

Трикутник в спорудах нашого міста Мандруючи по нашому місту, ми зробили фотографії споруд, де зустрічаються конструкції трикутника.

Слайд 11

Трикутник в спорудах нашого міста

Слайд 12

Висновки Отже, трикутник відіграє важливу роль в житті людини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія