X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Трикутник та його види

Завантажити презентацію

Трикутник та його види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лиманська І. В. Амвросіївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Амвросіївської районної ради Донецької області Лиманська І. В. – учитель математики, спеціаліст вищої категорії, “Учитель – методист” Презентація з теми “Трикутник та його види” Лиманська І. В.

Слайд 2

Три точки невеличкі Відрізками сполучимо. А те, що утворилося, Всі разом ми озвучимо. Це не круг, не прямокутник, А фігура ця – … Лиманська І. В.

Слайд 3

Класифікація трикутників за видом їх кутів Якщо всі кути трикутника гострі, то його називають… гострокутним прямокутним тупокутним Якщо один з кутів трикутника прямий, то його називають… Якщо один з кутів трикутника тупий, то його називають…

Слайд 4

Встановити відповідність № 1 № 2 № 3 Гострокутний – № … Прямокутний – № … Тупокутний – № … Лиманська І. В.

Слайд 5

Відповіді № 1 № 2 № 3 Гострокутний – № 2 Прямокутний – № 3 Тупокутний – № 1 Лиманська І. В.

Слайд 6

Класифікація трикутників за кількістю рівних сторін Трикутник, у якого дві сторони рівні, називають… Трикутник, у якого всі сторони рівні, називають… Трикутник, у якого всі сторони різної довжини, називають… Лиманська І. В.

Слайд 7

Класифікація трикутників за кількістю рівних сторін Відповіді Трикутник, у якого дві сторони рівні, називають рівнобедреним. Трикутник, у якого всі сторони рівні, називають рівностороннім. Трикутник, у якого всі сторони різної довжини, називають різностороннім. Лиманська І. В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія