X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прояви симетрії в нашому житті

Завантажити презентацію

Прояви симетрії в нашому житті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Визначення Симетрія. В давнину це слово використовували як “ гармонія”, “краса”. А й справді з грецької мови воно означає «відповідність, пропорційність, подібність в розташуванні частин».

Слайд 3

Історія А у стародавніх народів, таких як шумери і єгиптяни, та і у декого у наш час симетрія асоціюється не лише з красою і гармонією, але і перш за все з магією. Не даремно ж люди в епоху мегаліту для ритуальних цілей споруджували кромліхи у формі круга – «ідеально симетричної» геометричної фігури.

Слайд 4

Симетрія в літературі Паліндром - це абсолютний прояв симетрії в літературі. Наприклад: «А луна канула», «А роза упала на лапу Азора». Паліндром В.Набокова: Я ел мясо лося, млея... Рвал Эол алоэ, лавр. Те ему: "Ишь! И умеет Рвать!" Он им: "Я - минотавр!"       

Слайд 5

Симетрія у природі

Слайд 6

Симетрія в архітектурі

Слайд 7

Симетрія в техніці

Слайд 8

Симетрія в фізиці Кожна сніжинка – це маленький кристал замерзлої води. Форма сніжинок може бути дуже всілякою, але всі вони володіють симетрією. Всі тверді тіла складаються з кристалів.

Слайд 9

У фотографії Ми оточені симетричними об'єктами - як створених людиною, так і природними. Такі об'єкти самі по собі виглядають дуже добре, можливо тому, що помічаєш симетрію не так часто. Але симетрія симетрією, а більше всього привертають увагу ті фотографії, де симетрія трохи порушена, не дуже помітно, але око говорить нам "тут щось не так", і глядач починає вивчати подібне фото.

Слайд 10

Презентацію підготувала учениця групи ОУФ – 32 Кірсанова Дарія.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія