X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Об’єм тіл обертання

Завантажити презентацію

Об’єм тіл обертання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблемно-дослідницька робота Об'єми тіл обертання Додаток 5

Слайд 2

Ерудит ЗАВДАННЯ №1. При покупці кавунів ваги виявилися несправними. Однак, вихід був знайдений: кавун радіусом 3 дм дорівнював за вартістю трьом кавунам радіусом 1 дм. Який вигідніше придбати товар?

Слайд 3

Кмітливий підприємець ЗАВДАННЯ №2. Ви керівник підприємства. Постачальник, указуючи на купу вугілля, що має конічну форму, пропонує її вам вивезти, стверджуючи, що в ній певна кількість тонн. Які виміри ви можете виконати, щоб довідатися об'єм цієї купи й переконатися, що вас не вводять в оману?  

Слайд 4

ЗАВДАННЯ №3. До вас прийшли друзі і ви, як гостинний хазяїн, пропонуєте друзям смачний вами приготовлений апельсиновий сік. У який фужер можна налити найбільше соку? Святковий день

Слайд 5

Всезнайка ЗАВДАННЯ №5 У романі " Хлопчик - моряк “ Майн Рід розповідає про юного мандрівника, у якого не було можливості заплатити за проїзд. Він пробрався в трюм незнайомого корабля й зненацька виявився закупореним на увесь час морської подорожі. Риючись у багажі, він наткнувся на ящик сухарів і бочку води. "Мені необхідно встановити денну порцію води. Для цього потрібно було довідатися, скільки її міститься в бочці, а потім розділити на порції,“- розмірковував мандрівник. Що і як вдалося виміряти хлопчику?

Слайд 6

Винахідливий лаборант Необхідно, користуючись тільки масштабною лінійкою визначити об'єм пляшки, яка частково заповнена рідиною. Дно пляшки передбачається плоским. Виливати й доливати рідину не дозволяється.

Слайд 7

Юний астроном Місяць - супутник Землі, який рухається навколо неї. У скільки разів об'єм Землі більше об'єму Місяця.

Слайд 8

Геометрія в лісі Соснове дерево має діаметри кінців 24 дм і 10 дм, а довжина твірної 25 дм. Яку помилку (у відсотках) роблять, обчислюючи об’єм колоди множенням площі його середнього поперечного перерізу на довжину (висоту) колоди?

Слайд 9

Професіонал Скільки у зв'язці електродів для електро-зварювання, якщо їх загальна маса 10 кг, а кожний електрод, це шматок сталевого дроту довжиною 45см і діаметром 6 мм. Густина сталі 7600 г/см3

Слайд 10

Хлібороб Визначити масу купи зерна, яка має форму конуса з довжиною основи 31,4м і твірною 6м. Маса 1м зерна складає 690кг.

Слайд 11

Експериментатор На рисунку зображено ємкість, у яку Налито одну склянку рідини. Обчисліть, на яку кількість повних склянок рідини розрахована ця ємкість.  

Слайд 12

Успіхів у навчанні!

Слайд 13

Демонстрація домашніх завдань по темі “ОБ’ЄМИ ТІЛ ОБЕРТАННЯ” (додатки 1-4)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія