X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Обертальний рух тіла. Період та частота обертання.

Завантажити презентацію

Обертальний рух тіла. Період та частота обертання.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обертальний рух тіла. Період та частота обертання.

Слайд 2

У природі та техніці дуже часто зустрічається криволінійний рух. Він складніший за прямолінійний, тому що існує безліч криволінійних траєкторій; цей рух завжди прискорений, навіть коли модуль швидкості не змінюється. Але рух по будь-якій криволінійній траєкторії можна приблизно уявити як рух по дугах кола.

Слайд 3

Криволінійним називають рух, траєкторія якого є крива лінія.

Слайд 4

Рівномірний обертальний рух – це рух, під час якого точки тіла рухаються по колах і значення швидкості руху кожної точки тіла не змінюється з плином часу.

Слайд 5

Слайд 6

Кутова швидкість Кутовою швидкістю називають фізичну величину, що дорівнює відношенню кута повороту радіуса, проведеного з центра кола до точки тіла, до часу, за який цей поворот відбувся.

Слайд 7

Період обертання тіла — це час, за який тіло робить один повний оберт. Період обертання позначається літерою Т та вимірюється в секундах.

Слайд 8

Частота обертання тіла — це число обертів за одиницю часу. Частота обертання позначається літерою n та вимірюється в герцах. Для того щоб знайти частоту, треба одиницю поділити на період.

Слайд 9

Кутова швидкість, ω Період обертання, Т Частота обертання, n

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика