X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Національний парк Йеллоустоун"

Завантажити презентацію

"Національний парк Йеллоустоун"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національний парк Йеллоустоун Підготувала учениця 11 - А класу Джура Аліна

Слайд 2

Історія Йеллоустоунського національного парку Першим європейцем, який досліджував Йеллоустоун, був Джон Колтер. Будучи одним з учасників експедиції Льюїса і Кларка, що досліджувала північний захід США, Джон Колтер в 1807 році описав західні регіони Вайомінгу, в тому числі і Йеллоустоун. Колтер барвисто змалював побачені ним гейзери і гарячі джерела, але йому не повірили, вважаючи його розповіді небилицями і назвавши описані ним місця "пеклом Колтер".

Слайд 3

Після закінчення громадянської війни на початку сімдесятих років XIX століття правлітння США фінансувало дослідження північно-західних регіонів країни. У 1871 році район Йеллоустоун вивчила експедиція під керівництвом американського геолога і натураліста Фердинанда Хейдена.

Слайд 4

Фердинанд Хейден

Слайд 5

Першим керівником Йеллоустоунського парку був призначений Натанієл Ленгфорд. Спочатку уряд не фінансував парк, навіть не платив зарплату директору. Ситуація змінилася на краще лише через кілька років. Кількість відвідувачів парку різко збільшилася в 1880-х роках, коли туристи змогли приїжджати в район Йеллоустоун по новозбудованої Північної Тихоокеанської залізниці.

Слайд 6

1921 рік 1938 рік Реклама Йеллоустоунського національного парку

Слайд 7

GO!

Слайд 8

Більша частина парку розташована на Йеллоустоунському плато, оточеному хребтами Скелястих гір. На території парку знаходиться величезна (близько 55 на 72 кілометри) вулканічна кальдера, утворена катастрофічним виверженням близько 640 000 років тому. Ця кальдера відома як " Йеллоустонський супервулкан".

Слайд 9

озеро Йеллоустоун

Слайд 10

П'ять відсотків території Йеллоустоунського парку зайнято річками та озерами. Площа найбільшого в парку Йеллоустоунського озера - близько 350 км2, а його глибина перевищує 115 метрів. Це найбільше в США гірське озеро. У парку майже триста водоспадів, найбільший з них - Нижній водоспад Йеллоустоун (94 метра, майже в два рази вище знаменитого Ніагарського водоспаду). Річки парку прорізали два каньйони, глибина Гранд-Каньйону ("Великого каньйону") річки Йеллоустоун досягає 275 метрів.

Слайд 11

Гранд-Каньйон

Слайд 12

Вулканічна активність в районі Йєллоустоун продовжується і в наші дні. Тут відбувається безліч слабких землетрусів, навіть утворюються нові вулканічні конуси. Всесвітню популярність Йеллоустоунському національному парку принесли саме численні гейзери, гарячі джерела і грязьові вулкани.

Слайд 13

Гарячі джерела Йеллоустоуна

Слайд 14

Гейзер "Старий служака"

Слайд 15

"Велике різнокольорове гаряче джерело"

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Відкладення мінералів, винесених на поверхню водами численних джерел, утворюють дуже красиві і незвичайні тераси. Різноманітні відтінки терасам надають водорості , що живуть в теплих водах. Мамонтові гарячі джерела в Національному парку Йеллоустоун.

Слайд 19

Флора і фауна Йеллоустоунський національний парк - одна з небагатьох великих територій в США та й у світі, де збереглася неушкоджена діяльністю людини природа.

Слайд 20

У лісах (переважно хвойних) і на гірських луках Йеллоустоуна можна зустріти майже дві тисячі видів рослин, у тому числі і екзотичних. Дуже серйозну небезпеку для Йеллоустоунського парку представляють періодично виникаючі лісові пожежі, в 1988 році від вогню постраждала майже третина території парку.

Слайд 21

Стадо бізонів Національного парку Йеллоустон є найстарішим і найбільшим в США.

Слайд 22

Тваринний світ Йеллоустоунсього національного парку вважається найбагатшим на території континентальних штатів США. Тут живуть ведмеді-грізлі, вовки, рисі, пуми, койоти, росомахи, бізони, лосі, олені-вапіті, білохвості (віргінські) і чорнохвостий олень, вилороги, антилопи, снігові барани і багато інших ссавців.

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Кінець!

Слайд 31

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія