X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Йеллоустоун - перший Національний парк США"

Завантажити презентацію

"Йеллоустоун - перший Національний парк США"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Йеллоустоун - перший Національний парк США Підготувала: учениця 11 – А класу Хавер Катерина

Слайд 2

Національний парк Йеллоустон - найстаріший і найбільший національний парк США

Слайд 3

Площа парку - майже дев'ять тисяч квадратних кілометрів. Парк знаменитий численними гейзерами, багатою живою природою, мальовничими ландшафтами. Це один з найпопулярніших серед туристів Національних парків США: щорічно Йеллоустоун викликає захоплення у двох з гаком мільйонів гостей.

Слайд 4

Слайд 5

Історія Національного парку Йеллоустоун Давним-давно, звіролови в шкіряних сорочках розповідали про чарівну країну на заході, де фонтани окропу б'ють вище дерев і земля тремтить від реву води. Там можна руками зловити форель і зварити її в сусідній калюжі.

Слайд 6

Національний парк Йеллоустоун заснований на високогірному плато в Скелястих горах в 1872 році, на стику трьох штатів - Айдахо, Вайомінг і Монтана.

Слайд 7

Першим європейцем, який досліджував Йеллоустоун, був Джон Колтер. Будучи одним з учасників експедиції Льюїса і Кларка, що досліджувала північний захід США. Пізніше, в 1850 році в Йеллоустоуні побував мисливець і дослідник Джим Бріджер.

Слайд 8

Після закінчення громадянської війни на початку сімдесятих років XIX століття уряд США фінансував дослідження північно-західних регіонів країни. У 1871 році район Йеллоустоун вивчила експедиція під керівництвом американського геолога і натураліста Фердинанда Хейдена.

Слайд 9

Підготовлена Хейденом доповідь про Йєллоустоун, проілюстрований фотографіями Вільяма Джексона і картинами Томас Морана, переконав Конгрес США в 1872 році прийняти закон про створення Йеллоустонського національного парку, першого національного парку США.

Слайд 10

Надалі Національний парк Йеллоустон успішно розвивався, зберігаючи недоторканими унікальні природні об'єкти і одночасно створюючи нові зручності для туристів.

Слайд 11

Пам'ятки Національного парку Йеллоустоун

Слайд 12

Гігантські гейзери викидають вгору струмені пари і киплячої води майже на 50 метрів, викидаючи до 45 тонн на годину.

Слайд 13

Щоб помилуватися на них, а також на інші головні визначні пам'ятки парку - озера, вулкани, скам'янілі ліси, гарячі джерела і водоспади, - на його території побудована сучасна заасфальтована дорога.

Слайд 14

Національний парк Йеллоустоун відомий чинним гейзером "Пароплав", рівних якому в світі немає: стовп води, що викидається досягає висоти 122 м.

Слайд 15

Ще одне джерело незабутніх вражень -Мамутові гарячі ключі

Слайд 16

Флора в Національному парку Йеллоустоун багата і різноманітна. Хвойні дерева змінюються листяними, густі ліси чергуються з просторими степами.

Слайд 17

Тварини Йеллоустоуну

Слайд 18

Озера в Йеллоустонськом парку відрізняються різними відтінками води від зеленого до сіро-синього.

Слайд 19

Зустрічаються озера з підвищеною температурою води, майже окропом. Але і в таких озерах є життя. У них ростуть теплолюбні водорості, різних кольорів.

Слайд 20

Слайд 21

Це варто побачити своїми очима!

Слайд 22

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія