X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гора Юра

Завантажити презентацію

Гора Юра

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гора Юра

Слайд 2

Гори Юра – система хребтів протяжністю близько 250 км, яка знаходиться по обидві сторони від франко-швейцарської межі, і розташовуються від річки Рони до Рейну. Велика частина гір знаходиться в Швейцарії, але частина західного сектора знаходиться у Франції. Найвищі вершини гір на півдні, в регіоні Женева. Найвища точка Кре-де-ля-Неж , її висота 1720 м

Слайд 3

Назва масиву походить від кельтського слова «jor», що в перекладі означає «ліс», так як на території цих гір розташована велика кількість лісів. Їх скам'янілості вапняку беруть свій початок ще в Юрському періоді, які були сформовані приблизно 200 – 145 років тому. Природна рослинність гір – ліс. Від низу до вершини гір зустрічаються букові ліси, що чергуються на височинах з ялинами. У південній частині гори, більше ялицевих і кленових лісів. Гори вище 1,600 м покриті альпійськими травами. Тваринний світ на території гір практично вимер.

Слайд 4

Виробництво на території гір Пасовища на високогірних плато характерні більше, ніж окультурені поля вздовж річок і долин. Молочна економіка заснована на тваринництві, і виробляється кілька видів сиру. На заході гора Юра досягає зони виноградників, долини річки Сони, і виноград також вирощують на південній стороні гір. Фермерство гір робить акцент на вирощування фруктів, і достатньої кількості картоплі і овочів. Найважливіший сировинний ресурс – залізна руда. Центр швейцарської годинникової індустрії знаходиться в місті Ле-Локль, який розташований на гірському масиві. Інші галузі промисловості включають виробництво окулярів, курильних трубок, музичних шкатулок, фотоапаратів і друкарських машинок.

Слайд 5

Туризм і відпочинок на горах. Краса гір Юра, викликає бурхливе зростання туризму, як влітку, так і взимку, для катання на лижах. Є багато відомих маршрутів, в числі яких "Юра-Ріджуей", який знаходиться на відстані 310 км від пішохідного маршруту. Асортимент Юра включає в себе різноманітні туристичні піші походи, велоспорт, катання на лижах.

Слайд 6

Туристичні пам'ятки включають в себе природні функції, такі як гігантська скельна западина Кре-Дю-Ван

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія