X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікаві місця Куби

Завантажити презентацію

Цікаві місця Куби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві місця Куби

Слайд 2

На сьогоднішній день Куба вважається найбільш відвідуваним серед туристів місцем у Карибському морі. Більшість туристів обирають місцем відпочинку саме Кубу через теплих кліматичних умов, чудового моря, і природно, більшість представників чоловічої статі вибирають Кубу через її знаменитих сигар і рому.

Слайд 3

Місто «Гавана» лідирує за відвідуваністю на Кубі.

Слайд 4

Замок Сан-Педро-де-ла-Рока (ісп. Castillo de San Pedro de la Roca) — фортеця на узбережжі Карибського моря в кубинському місті Сантьяго-де-Куба, приблизно за 10 км від центра міста.

Слайд 5

Кастильо-де-ла-Пунта (Кастильо-де-Сан-Сальвадор-де-ла-Пунта) і маяк 

Слайд 6

Капітолій у Гавані (ісп. El Capitolio) - будівля парламенту Куби, була побудована в 1929 році і виконувала свої функції до 1959 року. В даний час використовується в якості конгрес-центру і відкрито для доступу відвідувачів.

Слайд 7

Малекон - набережна, що була раніше частиною міських укріплень, побудована в 1902 році. Її протяжність майже 5 км.

Слайд 8

Гавана відома великою кількістю різноманітних музеїв: «Музей боротьби з неписьменністю», «Колоніальний музей», «Музей Ернеста Хемінгуея», «Музей Революції», «Антропологічний музей» та інші . У Гавані є найбільший у всьому світі «Музей імені Леніна», а також дивовижної краси японський квітковий сад і найбільший в Америці зоопарк.

Слайд 9

Місто «Ольжин» цікавий тим, що колись саме тут Колумб вперше вступив на землю Куби. Місто заповнений невеликими будиночками, побудованими в індійському стилі. Тут знаходиться найкрасивіший на Кубі пляж – «Смарагдовий берег»

Слайд 10

Провінція «Матансас» – самостійне утворення, туристична зона з великою кількістю пляжів, п’ятьма цікавими та оригінальними мостами, що пролягають через найбільші річки. Головна визначна пам’ятка цього району – печери «Пінар-дель-Ріо».

Слайд 11

Провінція «Вілья-Клара» відома своїми цілющими мінеральними джерелами і карнавалами. Тут знаходиться меморіал Ернесто че Гевара

Слайд 12

«Пінар-дель-Ріо» – західна провінція Куби. Тут знаходиться долина «Віньялес», де все говорить про сліди поселення первісної людини, тут вирощують кращий в світі чорний тютюн.

Слайд 13

Острів «Хувендут» – чудове місце для риболовлі та дайвінгу, крім цього тут ростуть вічнозелені дерева і різноманітна рослинність. «Піратський берег» – відмінне місце для підводного плавання.

Слайд 14

Курорт «Варадеро» – користується шаленою популярністю серед туристів. Курорт розташований на півострові Ікакос.

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія