X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Антропогенні джерела забруднення

Завантажити презентацію

Антропогенні джерела забруднення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Антропогенні джерела забруднення

Слайд 2

Маса атмосфери нашої планети дуже мала – всього лише одна мільйонна маси Землі. Але її наявність визначає загальний тепловий режим поверхні нашої планети, захищає від шкідливого космічного та ультрафіолетового випромінювання.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Основними джерелами антропогенного забруднення атмосфери на сьогоднішній день є:

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Райони з катастрофічним забрудненням природного середовища називають районами екологічного лиха.

Слайд 12

Такими, наприклад, є південні райони Африки, надмірно забруднені викидами численних ТЕС і промислових підприємств. В Євразії районами екологічним лиха є Аральське море і Перська затока, в Україні – 30-кіломерова зона навколо Чорнобильської АЕС, частини Донецької і Луганської областей.

Слайд 13

Головну загрозу являє не науково-технічний прогрес, а відсутність механізму регулювання відносин суспільства з природним середовищем і виробництвом, що призводить до небажаних змін природного середовища і нераціонального використання природних ресурсів

Слайд 14

Захист навколишнього природного середовища є дуже важливою але складною справою. Займатися цим повинні усі кому не байдуже майбутнє своє, дітей, родичів та країни. Відповідальність за це лежить на сам перед на випускниках Вузів, як фахівців та керівників підприємств, та як на тих хто планує майбутнє нашої країни. 

Слайд 15

Запитання і завдання 1. Назвіть основні джерела забруднення навколишнього середовища. 2. Які екологічні проблеми виникають внаслідок забруднення повітря? 3. В чому полягає небезпека забруднення морів та океанів нафтою? 4. Чому небезпечне радіоактивне забруднення? 5. Кажуть, що жителі Донецька або Луганська можуть на власні очі побачити те, чим вони дихають. Як ви розумієте такий вислів? На які екологічні проблеми це вказує?   Практична робота 1.     Визначте основні види забруднення навколишнього середовища у своїй місцевості. 2.     Встановіть джерела їх надходження. 3.     Напишіть висновок про стан природи своєї місцевості. Які зміни в ній ви вважаєте шкідливими? Назвіть рослини і тварин, яких ви занесли б до Червоної книги України.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія