X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Застосування сили Лоренца"

Завантажити презентацію

"Застосування сили Лоренца"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував учень 11-А класу Бондаренко Нікіта

Слайд 2

Сила Лоренца Сила Лоренца - це сила, з якою магнітне поле діє на рухомі заряджені частинки.

Слайд 3

Гендрік Лоренц

Слайд 4

Слайд 5

Кінескоп Кінескоп - електронно-променевої прилад , що перетворює електричні сигнали в світлові. Широко застосовується в пристрої телевізорів, до 1990-х років використовувалися телевізори виключно на основі кінескопа.

Слайд 6

Будова кінескопа Відхиляючий електромагніт Електрична пушка(катод) Анод Відхиляючий електромагніт Електронний промінь Флуоресцентний шар

Слайд 7

Електронно-променева трубка складається з: катода (1), анода (2), вирівнювального циліндру (3), екрану (4), регуляторів площини (5) та висоти (6).

Слайд 8

Магнітогідродинамічний генератор Магнітогідродинамічний генератор, МГД -генератор - енергетична установка, в якій енергія робочого тіла (рідкого або газоподібного електропровідного середовища), що рухається в магнітному полі , перетворюється безпосередньо в електричну енергію.

Слайд 9

Принцип дії МГД -генератора МГД -генератор складається з каналу, по якому рухається робоче тіло (зазвичай плазма ), системи магнітів для створення магнітного поля і електродів , що відводять отриману енергію. У робочому тілі, що протікає через поперечний магнітне поле, виникає електричний струм, який через знімні електроди, вмонтовані в бічні стінки каналу, замикається на зовнішній ланцюг. МГД-генератор може генерувати постійний або пульсуючий струм.

Слайд 10

Магнітна пастка Магнітна пастка – магнітне поле, здатне тривалий час утримувати речовину або частинки. Приладами для створення магнітної пастки є стеллатор і токамак. Таке магнітне поле може утримувати заряджені. частинки як в поперечному, так і в поздовжньому напрямку по відношенню до вектора магнітної індукції.

Слайд 11

Слайд 12

Токамак Токамак  - тороїдальна установка для магнітного утримання плазми з метою досягнення умов, необхідних для протікання керованого термоядерного синтезу. Плазма в токамаці утримується за допомогою комбінованого електромагнітного поля.

Слайд 13

Схема

Слайд 14

Слайд 15

Мас - спектрометр Мас-спектрометр - прилад для визначення мас атомів (молекул) за характером руху їх іонів в електричному та магнітному полях. 

Слайд 16

Схема мас-спектрометра Мас-спектрометр складається з :  а) іонного джерела, де нейтральні атоми перетворюються в іони і прискорюються електричним полем,  б) області постійних електричних і магнітних полів, в) приймача іонів, що визначає координати точок, куди потрапляють іони.

Слайд 17

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика