X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
,,Золоте правило” механіки. Застосування рухомих і нерухомих блоків

Завантажити презентацію

,,Золоте правило” механіки. Застосування рухомих і нерухомих блоків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок фізики в 8 класі ,,Золоте правило” механіки. Застосування рухомих і нерухомих блоків. Кравченко Н.Ю.

Слайд 2

Три шляхи ведуть до знань: Шлях наслідування – найлегший, Шлях роздумів – найскладніший І шлях дослідження – найцікавіший. Конфуцій Кравченко Н.Ю.

Слайд 3

«Золоте правило» механіки (застосування до рухомого і нерухомого блоків)» Кравченко Н.Ю.

Слайд 4

АУТОТРЕНІНГ формулюємо і пояснюємо «золоте правило» механіки на прикладі рухомих і нерухомих блоків; знаємо види простих механізмів, пристроїв, умови рівноваги важеля; розв’язуємо задачі, застосовуючи формули роботи і умови рівноваги важеля; вміємо вимірювати плечі сил, використовувати умову рівноваги важеля для розв’язання завдань на блоки. Кравченко Н.Ю.

Слайд 5

ВПРАВА ,,ДОМІНО” А) 16 Н Б) 1 Н В) 2 Н Г) 4 Н Д) 0,5 Н Е) 8 Н Задача 1 Задача 2 Кравченко Н.Ю. F = 1 H ? 4 H ? ?

Слайд 6

ДОПОМОЖІТЬ РОБІНЗОНУ Кравченко Н.Ю.

Слайд 7

НЕРУХОМИЙ БЛОК r r O F1 F2 A B Висновок: нерухомий блок виграшу в силі не дає, а дозволяє лише змінювати напрям сили. Кравченко Н.Ю.

Слайд 8

РУХОМИЙ БЛОК O r A r В F1 F2 Висновок: рухомий блок дає виграш у силі в 2 рази Кравченко Н.Ю.

Слайд 9

ВИГРАШ В РОБОТІ Кравченко Н.Ю.

Слайд 10

ВИСНОВОК Будь-які прості механізми не дають виграшу в роботі; у скільки разів ми виграємо в силі, у стільки ж разів програємо у відстані. ,,ЗОЛОТЕ ПРАВИЛО” МЕХАНІКИ

Слайд 11

ВЗАЄМОПЕРЕВІРКА Кравченко Н.Ю. 1 2 3 4 5 6 А Б В Б Б В

Слайд 12

МИ НАВЧИЛИСЬ формулювати і пояснювати «золоте правило» механіки на прикладі рухомих і нерухомих блоків; знаємо види простих механізмів, пристроїв, умови рівноваги важеля; розв’язуємо задачі, застосовуючи формули роботи і умови рівноваги важеля; вміємо вимірювати плечі сил, використовувати умову рівноваги важеля для розв’язання завдань на блоки. Кравченко Н.Ю.

Слайд 13

Домашнє завдання 1. Повторити за підручником § 17-19 (1), 2. Розв’язати задачі № 19.18, 19.19, 3. Творче завдання (на вибір): 1) Дізнатись, що таке поліспаст та підготувати повідомлення; 2) Дати відповідь на питання: як за допомогою 3-х рухомих блоків (використовуючи будь-яку кількість нерухомих блоків) дістати виграш у силі в 6 разів, у 8 разів? Зробити малюнок. Кравченко Н.Ю.

Слайд 14

ДЯКУЮ ЗА СПІВПРАЦЮ! Кравченко Н.Ю.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика