X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Застосування простих механізмів

Завантажити презентацію

Застосування простих механізмів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

http://osvita.ua/school/lessons_summary/physics/15786

Слайд 2

Ножиці садові Ручні гальма Журавель Передавальний механізм велосипеда

Слайд 3

Слайд 4

                                                                                                                                                   

Слайд 5

Піраміда була побудована XVII столітті до н. е. Припускають, що будівництво тривало 23 роки. Збудовано її з 2300 тисяч кам'яних плит масою 2,5 т кожна. Висота піраміди становила близько 147 метрів. На думку Геродота, який першим докладно описав піраміди, на будівництві піраміди Хеопса було зайнято сто тисяч рабів.

Слайд 6

Точка опори F1 F2

Слайд 7

F1 F2 Точка опори Важіль ІІ роду

Слайд 8

Відкрив закони важеля. Йому належить крилатий виcлів "Дайте мені точку опори, і я переверну Землю". (287 до н.е. - 212 до н.е.)

Слайд 9

клин похила площина гвинт колесо коловорот

Слайд 10

Архіме дів гвинт — один з перших типів насосів, водопідйомна машина, вал із гвинтовою поверхнею, встановлений у похилій трубі, нижній кінець якої занурений у воду.

Слайд 11

При обертанні (наприклад, вітряного чи іншого двигуна) гвинтова поверхня вала переміщає воду по трубі на висоту до чотирьох метрів. Гвинт дотепер використовується для підйому води в дельті Нілу в Єгипті.

Слайд 12

Інженерний геній Архімеда з силою проявився при облозі Сіракуз, багатого торгового міста на острові Сицилія. Воїнів римського консула Марцелла було надовго затримано біля стін міста небаченими машинами.

Слайд 13

Коловорот — ручний інструмент для свердління отворів у дереві та інших м'яких матеріалів, з ручкою у вигляді скоби та патроном для за жиму свердел, та інших знарядь, які вимагають дії обертання навколо осі і тиснення уздовж її.

Слайд 14

Блок - простий механічний пристрій, що дозволяє регулювати силу, вісь якого закріплена при підйомі вантажів, не піднімається і не опускається. Являє собою колесо з жолобом по колу, що обертається навколо своєї осі. Жолоб призначений для каната, ланцюга, ременя і т. п. Вісь блоку міститься в обіймах, прикріплених на балці або стіні, такий блок називається нерухомим, коли ж до цих обойма прикріплюється вантаж, і блок разом з ними може рухатися, то такий блок називається рухомим. Нерухомий блок вживається для підйому невеликих вантажів або для зміни напрямку сили. Рухомий блок має вільну вісь і призначений для зміни величини прикладених зусиль. Якщо кінці мотузки, охоплюючий блок, складають з горизонтом рівні між собою кути, то діюча на вантаж сила належить до його вагою, як радіус блоку до хорди дуги, обхопленной канатом; звідси, якщо мотузки паралельні (тобто коли дуга, охоплює мотузкою, дорівнює напівокружності), то для підйому вантажу сили буде потрібно вдвічі менше, ніж вагу вантажу,

Слайд 15

У Росії в 1654 році майстри – ливарники вилили “Цар – дзвін” масою близько 130 т. Який піднімали на дзвіницю протягом дев'яти місяців.

Слайд 16

Який простий механізм застосовували у Єгипті під час спорудження пірамід? Які є прості механізми? Що таке важіль? Де використовують важелі?

Слайд 17

Слайд 18

Будівельні роботи колись і тепер

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика