X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Плазма

Завантажити презентацію

Плазма

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АНІЛІН Підготував л-ст Голик Б.С.

Слайд 2

Історія створення У 1840 Ю.Ф.Фріцше виявив , що при нагріванні з лугом синє забарвлення індиго зникає і утворюється в'язка маса коричневого кольору. Очистивши це в- во, Фріцше отримав швидко жовтіючому на повітрі маслянисту рідину і назвав її аніліном . Приблизно в той же час О.Унфердорбен нагріванням кристалічного індиго отримав продукт , який він назвав Крісталлін . Фрідліб Фердинанд Рунге в продуктах перегонки кам'яновугільної смоли відкрив в- во, що його їм кіанолом . Н.Н.Зінін в 1841 році відкрив спосіб відновлення нітробензолу до відповідного ароматичного аміну - бензідама.1843 - Гофман встановив , що бензідам , кіанол , кристаллин і анілін - одне й те ж з'єднання . Зупинилися на аніліні .

Слайд 3

Будова C6H5NH2 - анілін

Слайд 4

Фізичні властивості Анілін - безбарвна масляниста рідина. Трохи важче води, малорастворим в ній. Добре розчиняється в етанолі і бензолі. При окисленні на повітрі стає світло-коричневого кольору. Температура кипіння - 174 С. Проявляє слабкі основні властивості. Отруйний.

Слайд 5

Реакція Зініна: C6H5NO2 + 6H C6H5NH2 + 2H2O Отримання

Слайд 6

Хімічні властивості Бромування (якісна реакція): Взаємодія з HCl:

Слайд 7

Хімічні властивості Взаємодія з карбоновими кислотами: Взаємодія солі аніліну з лугом:

Слайд 8

Застосування На даний момент у світі основна частина (85%) виробленого аніліну використовується для виробництва метілдіізоціонатов (MDI), використовуваних потім для виробництва поліуретанів. Анілін також використовується при виробництві штучних каучуків (9%), гербіцидів (2%) і барвників (2%). У Україні він в основному застосовується в якості напівпродукту у виробництві барвників, вибухових речовин і лікарських засобів (сульфаніламідні препарати).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика