X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Плазма"

Завантажити презентацію

"Плазма"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Плазма

Слайд 2

Плазма - це частково чи повністю іонізований газ, в якому густини позитивних і негативних зарядів майже збігаються. Плазма вважається четвертим агрегатним станом.

Слайд 3

При температурах вище 10000 °С всі речовини знаходяться в своєму четвертому стані - стані плазми.

Слайд 4

Історія Четвертий стан речовини було відкрито У. Круксом в 1879. Вперше термін "плазма", раніше лише медичний, був використаний в 1923 р. американськими фізиками Ленгмюром і Тонксом , які стали позначати з його допомогою особливий стан іонізованого газу.

Слайд 5

Плазма - найбільш поширений стан речовини в природі , на неї припадає близько 99 % маси Всесвіту. Сонце , більшість зірок , туманності - це повністю іонізована плазма . Зовнішня частина земної атмосфери ( іоносфера ) теж плазма.

Слайд 6

Види плазми : Ідеальна і неідеальна, Низькотемпературна і високотемпературна, Рівноважена і нерівноважена

Слайд 7

У нерівноваженій плазмі електронна температура істотно перевищує температуру іонів. У рівноваженії плазмі обидві температури рівні. Поняття високотемпературна плазма вживається для плазми термоядерного синтезу, який вимагає температур в мільйони кельвінів. Прикладом низькотемпературної плазми є звичайний вогонь.

Слайд 8

У повністю іонізованій плазмі електрично-нейтральних атомів немає, тому плазма дуже добре проводить струм. У цілому плазма являє собою електрично-нейтральну систему.

Слайд 9

Між плазмою і звичайними газами є багато спільного, незважаючи на те, що плазма є особливим середовищем, в якій істотну роль грають сили кулонівського взаємодії між зарядженими частинками. pV=(m/M)RT , Р=nkT

Слайд 10

Присутність вільних електричних зарядів робить плазму провідною до струму . Провідність плазми підвищується зі зростанням ступеня іонізації. За високої температури повністю іонізована плазма за своєю провідністю наближається до надпровідників.

Слайд 11

Вільні електрони в металах, які рухаються між додатньо зарядженими іонними остовами, теж можна вважати плазмою — їхня поведінка в зовнішніх електричних і електромагнітних полях аналогічна поведінці плазми.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика