X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Характеристика хімічних елементів за положенням у періодичній системі хімічних елементів і будовою атома

Завантажити презентацію

Характеристика хімічних елементів за положенням у періодичній системі хімічних елементів і будовою атома

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ХАРАКТЕРИСТИКА ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗА ПОЛОЖЕННЯМ У ПЕРІОДИЧНІЙ СИСТЕМІ ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ І БУДОВОЮ АТОМА Підготувала вчитель хімії Нестерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Демидова О.Л. * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Слайд 2

Цілі уроку Закріпити вміння і навички характеризувати елементи за положенням у періодичній системі й будовою атома; Розвивати вміння розв'язувати задачі на виявлення хімічного елемента; Підготуватись до тематичного оцінювання з теми “Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома”. * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Слайд 3

Хімічний марафон Скільки хімічних елементів було відкрито за життя Д.І.Менделєєва? Скільки хімічних елементів відкрито на сьогодні? Чому дорівнює відносна атомна Оксигену? Який хімічний елемент зумовлює червоний колір крові? До захворювання якого органу призводить нестача в організмі Іоду? Який хімічний елемент називають “той, що несе світло”? Який хімічний елемент називають “царем металів”? Хімічний елемент – “убивця, який сховався в сільничці” Хімічний елемент - мільйонер * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Слайд 4

Розв'язуємо задачі Формула леткої сполуки елемента з Гідрогеном – ЕН3. Масова частка Гідрогену в ній – 1,6%. Масова частка елемента ІІ групи у вищому оксиді дорівнює 60%. Масова частка Оксигену у вищому оксиді елемента ІІ групи дорівнює 28,6%. Формула вищого оксиду елемента – Е2О3. Масова частка Оксигену дорівнює 47% * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Слайд 5

А який настрій у вас? * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Слайд 6

Домашнє завдання Підготуватись до тематичного оцінювання з теми “Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва. Будова атома” * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Слайд 7

Дякую за урок До нових зустрічей! * Демидова О.Л. Демидова О.Л.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика