X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Загрози та переваги світової глобалізації"

Завантажити презентацію

"Загрози та переваги світової глобалізації"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загрози та переваги світової глобалізації Презентацію підготувала учениця 11-в класу Кузнецовської гімназії Турик Даша

Слайд 2

Глобалізація економіки – це суттєве посилення взаємної залежності країн в результаті зростання масштабів міжнародної торгівлі товарами і послугами, посилення міжнародних фінансових потоків, руху робочої сили та науково-технічного співробітництва. 

Слайд 3

Глобалізація економіки пояснюється наступними передумовами: 1) Діяльність урядів різних країн спрямована на інтеграцію національних економік шляхом лібералізації торгівлі, ринку капіталів, міграції робочої сили і т.д. 2) Інформаційні та комунікаційні технології проходять етап бурхливого розвитку завдяки загальносвітовому користуванню мережею інтернет.

Слайд 4

Глобалізація економіки породжує наступні форми економічної і політичної взаємодії:

Слайд 5

Особливою формою прояву глобалізації є офшорні зони. Вони являють собою окрему територію або навіть цілу країну, в межах якої капітали інших країн отримують податкові пільги і можливість здійснювати різні фінансові операції в будь-якій валюті. У сучасному світі існує більше ста офшорних зон.

Слайд 6

Процес глобалізації є дуже суперечливим явищем сучасного світу, оскільки має як позитивні, так і негативні сторони. Позитивні наслідки: – досягаються більш високі і стабільні середні світові темпи економічного зростання; – підвищується середній рівень життя , а споживчий вибір (перелік доступних товарів і послуг) стає більш різноманітним; – мобілізуються значні фінансові ресурси для здійснення життєво важливих проектів для людей всієї планети – запобігання захворювань, подолання наслідків екологічних катастроф тощо; -сучасні технології стають доступними не тільки для найрозвиненіших країн, але і для всієї світової спільноти.

Слайд 7

При всіх очевидних перевагах, глобалізація економіки несе в собі і загрози, особливо країнам з низьким рівнем розвитку – Економіки окремих країн починають втрачати свої відмінні риси, посилюється залежність їх розвитку від міжнародного економічного порядку. Повна інтеграція у світову економіку загрожує втратою здатності уряду керувати власною країною. Ця загроза стосується, перш за все, країн, слабких економічно і політично. Розвинені ж починають диктувати умови гри і визначають глобальну економічну середу. – Виникають передумови для виникнення специфічних конфліктів – культурних, правових, світоглядних. Те, що для людей однієї культури вважається нормою, для інших народів буде абсолютно неприйнятним і ворожим. Міжнародний бізнес, активно працює в умовах різних країн, повинен пристосовуватися і враховувати особливості кожної національної культури.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія