X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Умови та фактори, що впливають на стан здоров'я населення

Завантажити презентацію

Умови та фактори, що впливають на стан здоров'я населення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 4: Умови та фактори, що впливають на стан здоров'я населення Лекційно-семінарське заняття 4

Слайд 2

В багато чисельних літературних джерелах зустрічаються різні тлумачення поняття "навколишнє середовище". Найбільш компетентні представники екології та медицини визначають навколишнє середовище як сукупність умов, в яких живе та працює людина. Об'єкти навколишнього середовища умовно можна поділити на природні та соціальні, серед яких певну роль відграє система охорони здоров'я, яка створена штучно. Вказані основні елементи територіальних систем захворюваності та відношення між ними

Слайд 3

Викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення по районах Харківської області у 2007р.

Слайд 4

Викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря від пересувних джерел забруднення по районах Харківської області у 2007 р.

Слайд 5

Головні джерела і наслідки факторів забруднення атмосферного повітря Забруднювач Антропогенне джерело Наслідки СО2 Використання паливних енергоносіїв, інші промислові процеси Вплив на рослинність, здоров я людей, кислотні опади, корозія О3 Фотохімічні реакції з оксидами азоту, органічними парами у присутності сонячної радіації Вплив на рослинність, зменшення прозорості атмосфери СО Транспорт, використання паливних енергоносіїв, інші промислові процеси Зменшення розчиненого кисню у крові Вуглеводні Іншої ніж СН4 групи Транспорт, використання паливних енергоносіїв, інші промислові процеси, випаровування хімічних розчинників Вплив на рослинність, зменшення прозорості атмосфери, фотохімічні реакції забруднення атмосфери Оксиди азоту Транспорт, використання паливних енергоносіїв, інші промислові процеси, випаровування хімічних розчинників Зменшення прозорості атмосфери, вплив на рослинність, здоров я людини, озонові дири, токсичні опади СО2 Різні види опалювання Глобальне потепління Н2S Переробка природного газу та нафти Дуже неприємний запах, токсичний ефект НF Виробництво мінеральних добрив, розробка рудних копалин, що містять фтор Вплив на рослинність, погіршення стану зубів та кісток людей та тварин.

Слайд 6

Наявність відходів І-ІІІ класів небезпеки по районах Харківської області у 2007 р.

Слайд 7

Скидання забруднених стічних вод у природні поверхневі воді об’єкти по районах Харківської області у 2007 р.

Слайд 8

Семінар 4: Вплив фізичних факторів навколишнього середовища на здоров’я людини ·        Погода і самопочуття людини; дія вітрів на організм. ·        Механізми дії температури і вологості; шляхи адаптації людського організму до температурного фактору. ·        Вплив коливань концентрацій кисню, озону, вуглекислого газу на людський організм.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія