X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Паливні ресурси світу"

Завантажити презентацію

"Паливні ресурси світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Паливні ресурси світу

Слайд 2

Слайд 3

Паливно-енергетична сировина— це паливно-енергетичні корисні копалини: нафта, природний газ, вугілля, торф, уран та ін.

Слайд 4

Вугілля Вугільні басейни і родовища, які займають майже 15% суші, сконцентровані переважно у розвинених країнах північної півкулі. Найбільшими басейнами є: Аппалачський (США), Рурський (Німеччина), Сілезький (Польща), Кузнецький, Кансько-Ачинський, Тунгуський (Росія), Фушуньський (Китай).

Слайд 5

Нафтогазова сировина Основні поклади нафтогазової сировини зосереджені у країнах, що розвиваються, особливо у районі Перської затоки і Карибського моря. Із 137 млрд. т. запасів нафти (початок 1990-х років) 90,5 млрд. т. знаходяться на Близькому і Середньому Сході.

Слайд 6

Газ Родовища газу розташовані у тих самих районах, що й нафта, але співвідношення запасів нафти і газу у різних басейнах різне. Перше місце за ресурсами газу займає Росія, далі йдуть США, Канада, країни Перської затоки.

Слайд 7

Торф’яні ресурси Найбільші запаси торфу зосереджені в двох країнах: Росії та Канаді. Найбільш великими виробниками торф'яної продукції в світі сьогодні є Фінляндія, Канада, Німеччина, Ірландія, Прибалтійські країни та Росія.

Слайд 8

Уран Запаси урану за своїми енергетичними можливостями не перевищують запасів нафти. Основні прогнозні ресурси урану зосереджені в США, Китаї, Монголії, Росії і ПАР — в кожній з цих країн вони перевищують 1 млн т. До цієї ж групи країн можна зарахувати і Авсралію.

Слайд 9

Висновок : паливно-енергетичний комплекс відіграє найважливішу роль у світовій економіці, тому що без його продукції неможливе функціонування усіх без винятку галузей.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія