X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Негативний вплив тютюну на довкілля"

Завантажити презентацію

"Негативний вплив тютюну на довкілля"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Негативний вплив тютюну на довкілля

Слайд 2

Тютюну присвячено більше наукових публікацій, ніж будь-якій іншій рослині

Слайд 3

Вирубування лісів При сушці тютюну використовується багато деревини, головним чином у вигляді палива, але також і для спорудження сушарок.

Слайд 4

Радіоактивні речовини Щорічна доза бронхіального епітелію у людини, яка палить 1,5 пачки сигарет в день, еквівалентна дозі радіації від приблизно 1 500 рентгенологічних досліджень грудної клітини. Щорічна доза опромінення курця більш ніж в 12 разів перевищує безпечну норму, встановлену Управлінням з охорони довкілля США.

Слайд 5

Обробка тютюнового куща хімікатами Тютюн - це чутлива рослина, схильна до багатьох хвороб. Тому її культивування вимагає застосування великої кількості хімічних засобів: протягом одного тримісячного періоду зростання рекомендується до шістнадцяти обробок пестицидами.

Слайд 6

Навіть зелений тютюн небезпечний для здоров'я Хвороба зеленого тютюну характеризується головним болем, нудотою, блювотою і запамороченням. Крім вказаних симптомів, у хворих можуть спостерігатися спазми в животі, утруднення при диханні, озноб і перепади кров'яного тиску і пульсу.

Слайд 7

Виснаження  ґрунту і ерозія Тютюн вичерпує живильні речовини ґрунту, такі як азот, фосфор і калій в більш високому ступені, ніж будь-які продовольчі культури.

Слайд 8

Утворення відходів та сміття В світі продано 6 трильйонів сигарет в 30 мільярдах блоків і 300 мільярдах пачок. Сигаретні недопалки – це найчастіший предмет, який трапляється при прибиранні вулиць і пляжів. Прибиральники сміття в багатьох країнах скаржаться, що підмітання сигаретних недопалків щомісячно вимагає від них багатьох годин додаткової роботи. Сигаретні фільтри розкладаються протягом 5-7 років.

Слайд 9

Отруєння недопалками Недопалки були знайдені в шлунках китів, дельфінів, морських птахів і черепах. З недопалків виділяються токсичні речовини, що викликають запалення травної системи тварин і, якщо через це розвивається непрохідність кишечнику, призводять до смерті.

Слайд 10

Пожежі В цілому сигарети викликають близько мільйона пожеж у всьому світі. Збиток від цих пожеж оцінюється на рівні 8,2-89,2 мільярдів доларів.

Слайд 11

Забруднення повітря та води Тютюновий дим віднесений Управлінням з охорони довкілля США до "класу А", або ж до небезпечних для людей канцерогенів, нараженість на дію яких не має безпечних рівнів. Тютюновий дим більш токсичний, ніж вихлопні гази. Фільтри сигарет, призначені для абсорбції частини смол й інших токсинів, при попаданні у воду починають виділяти ці токсини. Один недопалок може забруднити три літри води.

Слайд 12

Рамкова Конвенція з боротьби проти тютюну В Преамбулі РКБТ мовиться: «наукові дані недвозначно підтверджують, що дія тютюнового диму є причиною смерті, хвороби і інвалідності». Перший з керівних принципів РКБТ закликає уряди вжити заходів «для захисту всіх людей від дії тютюнового диму».

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія