X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Доля планети в наших руках

Завантажити презентацію

Доля планети в наших руках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував вчитель початкових класів Плахтянського НВО “ Загальноосвітня школа І –ІІ ст. – дитячий садок” Сидоренко Зінаїда Дмитрівна Виховний захід

Слайд 2

Слайд 3

Мета заходу: Поглиблювати знання учнів про природу, її красу та багатства, сприяти розумінню необхідності захищати і берегти навколишнє середовище, виховувати любов і повагу до рідної землі, трепетне ставлення до всього живого на ній. 

Слайд 4

         Це наша Земля. Це наш дім, дім всього людства. Земля нам як мати, вона нас кормить, поїть. Вона джерело сили і натхнення. А яка красива природа на цій землі.

Слайд 5

Природа ... Це слово сповнене глибокого, хвилюючого змісту. Перед кожним із нас постає неосяжний різноманітний світ тварин і рослин, чарівні краєвиди, чисті озера, дрімучі ліси та високі гори.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Зачаровує солов’їна пісня, вабить голубінь ріки, зворушує шепіт пшениці. Природа не жаліє нічого для людей, даючи їм свої щедрі дари. А чи завжди ми з вами жаліємо природу? Всі ми - діти природи, та не всі однаково добре ставимося до неї.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Тому природа потребує постійної уваги і турботи. Не вперше за роки навчання ми говорили про природу і про те, як її потрібно охороняти. І сьогодні ми будемо вчитися оберігати природу, охороняти її багатства.

Слайд 17

До нас потрапила дуже незвична книга - це книга скарг природи. З кожного куточка її до нас долітає такий сигнал. Хто знає, що це за сигнал? S O S

Слайд 18

Сама природа подає нам сигнал SOS - це сигнал, який подається з кораблів, які тонуть і просять про допомогу. Тепер прохання про допомогу все частіше звучить в природі. SOS

Слайд 19

Сигнал SOS подає повітря В мене потрапляють шкідливі речовини від роботи транспортних засобів, особливо автомобілів, роботи фабрик та заводів; дим від спалювання сміття, тютюновий дим. Що ми можемо зробити, щоб зберегти повітря чистим?

Слайд 20

Слайд 21

SOS

Слайд 22

Слайд 23

Сигнал SOS подає вода Мої водойми потерпають від забруднення отруйними речовинами, побутовими відходами. В мої води потрапляє бензин і нафта після аварій танкерів, велика кількість різного сміття. Якої допомоги від нас чекає вода?

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Хай на Землі не помирають ріки,   Хай осторонь обходить їх біда.  І буде залишатись в них навіки  Чиста і поживна, прозора вода.

Слайд 31

SOS чути від Землі На моїй поверхні величезні ями залишаються після видобування корисних копалин. Мені шкодять яри та балки. З водою потрапляють отруйні речовини. На поверхні накопичується велика кількість сміття. Як ми можемо допомогти землі?

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

SOS А ще непоправної шкоди природі завдають екологічні катастрофи та аварії. Трагедією в житті українського народу стала аварія на Чорнобильській атомній станції, внаслідок якої забруднилося навколишнє середовище, а це негативно позначилось на флорі і фауні нашої країни.

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Держава постійно проявляє турботу про нашу природу. В Конституції України є стаття 16 , в якій говориться: “Забезпечення  екологічної  безпеки  і  підтримання екологічної рівноваги на території  України,  подолання  наслідків  Чорнобильської  катастрофи  катастрофи  планетарного  масштабу, збереження генофонду українського народу є обов'язком держави».

Слайд 39

Щоб якось покращити ситуацію, держава прийняла ряд законів і програм, спрямованих на охорону і збереження природи. Серед них Закон „ Про охорону навколишнього природного середовища” прийнятий в 1992 році. А ще для збереження рідкісних видів рослин і тварин створено спеціальну „Червону книгу” в 1976 році.

Слайд 40

Слайд 41

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Мозковий штурм Що, крім Червоної книги, створено, щоб зберегти природу країни?

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

Слайд 52

Слайд 53

Нам випало щастя жити серед чудової природи. Вона від нас чекає допомоги. Щоденно просить лише одного - щоб ми до неї були добрими. Тож будьте природі справді вірними друзями. Прислухайтесь до природи і вона сама підкаже, за якими законами ви повинні жити:

Слайд 54

Слайд 55

Слайд 56

Слайд 57

Слайд 58

Слайд 59

Слайд 60

Слайд 61

Як бачите природа чекає від нас не зла, а мудрості. Будьте ж мудрі як сама природа, багаті як земля, здорові як вода. Завжди любіть та бережіть рідну природу!

Слайд 62

Використані джерела: http://uk.wikipedia.org/ http://uk.wikipedia.org/wiki/Заповідник http:// uk.redbook-ua.org http://moyaukraina.io.ua http://www.photo.unian.net http//muzofon.com http://educat.at.ua/ http://teacher.at.ua/

Слайд 63

Дякую за увагу !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія