X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
М. Сингаївський "До школи"

Завантажити презентацію

М. Сингаївський "До школи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

ТАК СОНЯЧНО-ЯСНО ДОВКОЛА, І ТАНУТЬ ХМАРИНКИ ВГОРІ. ДО ШКОЛИ, ДО ШКОЛИ, ДО ШКОЛИ СЬОГОДНІ ІДУТЬ ШКОЛЯРІ.

Слайд 12

Шко ла — навчальний заклад. Види шкіл За характером отримуваних знань: загальноосвітні професійні (спеціальні) за рівнем навчання : початкові, неповні середні, середні, вищі;

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Перші паперові книги з'явилися в Європі в ХІІІ ст. Їх довгий час писали від руки. Одна книга виготовлялася 5-7 років і коштувала дуже дорого. У ХV ст. був винайдений спосіб друкувати книги. Перша друкована в Україні була видана Іваном Федоровим у 1574 році у Львові. Називалась вона “Апостол”. Шлях розвитку книги був довгим і складним. Який тільки матеріал не використовували люди для виготовлення книжок: глину, листя та кору дерева, шкіру тварин, бамбук, папірус, шовк.

Слайд 16

1.Будьте вірними Україні та її народові. 2.Наполегливо оволодівайте знаннями. 3.Збагачуйтеся духовними надбаннями світової культури: народу та Україні потрібні культурні і освічені громадяни. 4.Будьте сумлінні , не робіть нічого проти своєї совісті. 5.Допомагайте старим і немічним, меншим від себе, поважайте батька та матір. 6.Не будьте фальшивими і злими. 7.Говоріть правду, не зводьте наклепів на інших. 8.Будьте слухняними, цим ви покажете свою любов до рідних і близьких.

Слайд 17

1. Опишіть предмет. Як він виглядає? 2. Порівняйте предмет. 3. Встановіть асоціації. 4. Проаналізуйте предмет. (З чого це зроблено?). 5. Знайдіть застосування. 6. Запропонуйте аргументи за і проти.

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання