X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія іграшки. За Людмилою Гладун. «Державний музей іграшки»

Завантажити презентацію

Історія іграшки. За Людмилою Гладун. «Державний музей іграшки»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Читання 3 клас Історія іграшки За Л. Гладун “ Державний музей іграшки ” Підготувала Смілянець С. М. вчитель початкових класів Уманської міської гімназії

Слайд 2

Загадка Плига, плига цілий день, Через лаву, через пень, Через кущ і через квіти. Що за іграшка це, діти? М'яч

Слайд 3

Загадка Замість справжньої дитини Є у кожної дівчини. Її пестять, одягають, Спати ввечорі вкладають. І годують її смачно – Дуже мамі вона вдячна! Лялька

Слайд 4

Музеї – гр. слово “ храм муз ” Науково – дослідні і науково – освітні заклади, які збирають, вивчають, зберігають і популяризують пам'ятки історії, матеріальної і духовної культури. В Україні діє понад 380 музеїв.

Слайд 5

Музеї У інститутах Історичні Музеї просто неба В установах Художні Будинки - музеї На заводах у школах

Слайд 6

Аптека – музей у Львові Аптека ”Під чорним орлом” – діюча аптека і музей. Тут демонструється більш ніж трьох тисяч рідкісних експонатів. ЇЇ засновано в 1735 році військовим фармацевтом, магістром Наторпом.

Слайд 7

Музей бджільництва на Полтавщині У хаті кінця XIX ст., перевезеній із села Помоклі Переяслав-Хмельницького району, розміщений «Музей історії бджільництва». Хата збудована в шули: хата, сіни, хатина і прихатня комора. У дворі — комора для зберігання меду, рамок, вуликів і вільшанник — погріб, покритий двоскатним солом'яним дахом для зимування пасіки, та вулики-дупляки середини XIX ст.

Слайд 8

Музей лісу і сплаву в Карпатах Музей лісу і сплаву розташований на території НПП “Синевір”на Чорній Реке. Єдиний діючий музей у Європі. Це диво – об’єкт, якому немає аналогів у всьому світі, - чудове гідротехнічне спорудження 19 ст., споруджене на воді.

Слайд 9

Музей підків у Львові У музеї зберігається своєрідне ковальське свідоцтво минулих століть: це підкови, знайдені під час археологічних розкопок. Правдоподібно, вони належать до XVII століття. При Ветеринарній школі у Львові ще від 1881 року функціонувала школа кування коней. До музею входять роботи коваля Петра Голінка.

Слайд 10

ь Директор Державного музею іграшки в Києві Людмила Гладун

Слайд 11

Музей має три виставкові зали. Дві -"історія іграшки" і "українська іграшка" Там виставлені переважно "навколотехнічні іграшки" - різноманітні констурктори, мозаїки, пірамідки, дитячі залізниці, трансформери (не сучасні, а радянські) різні набори "юних" - електриків, оптиків, фізиків, хіміків.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Оберіг - чарівний предмет, призначення якого - захист свого носія або збільшення ефективності його чарівних можливостей. Вважається, що обереги можуть принести удачу, попередити про небезпеку, поліпшити стан здоров'я. Оберіг - найдревній амулет щастя і благополуччя. Обереги завжди захищають людей і їх світ від негод: нечисті, захворювань (псування) тощо. Весь сенс оберега в тому, що людина охороняється захисними властивостями і чинити опір злу.

Слайд 17

Ребус , , , , і , , , , , , Трансформер

Слайд 18

Трансформери

Слайд 19

Молодці!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання