X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Євген Гуцало

Завантажити презентацію

Євген Гуцало

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №75 Запорізької міської ради Запорізької області Підготувала: вчитель початкових класів спеціаліст І категорії Похілько А.В.

Слайд 2

Слайд 3

Народився Є. Гуцало 14 січня 1937 р. в с. Старому Животові Вінницької області в родині сільських учителів. Батько викладав українську мову і літературу, а мама – хімію і біологію.

Слайд 4

Коли хлопчикові було чотири роки, почалася війна. Ця тема згодом знайшла своє відобра-ження в багатьох творах письменника. Та й у дитячих іграх тодішніх дітей війна ще довго нагадувала про себе.

Слайд 5

Серед перших книжок Євгена — Біблія. Ще не вміючи читати, хлопець познайомився із цією книгою, яка стала для нього згодом втіленням мудрості. Почувши про Тараса Шевченка, сам почав шукати «Кобзар» і зразу ж відчув магічну силу його слова.

Слайд 6

Важко сказати, коли відбулася перша проба пера майбутнього письменника. Сам він, жартуючи, згадував: «Здається, я писав завжди». Якось йому задали писати твір на вільну тему. Українську мову та літературу викладав батько Євгена. І коли він прочитав твір сина, то на весь клас запитав: «Ти оце звідки списав?»

Слайд 7

За хатою, в кущах бузку, Євген сам змайстрував собі столика і спекотними днями ховався в затінку й писав вірші, оповідання. Писав, клеїв у конверти і відсилав.

Слайд 8

Після школи було навчання в Ніжинському педінституті і постійні пошуки себе в літературі. Він таки знайшов себе і став в один ряд з класиками світової літератури. З-під його пера вийшло понад 100 книг.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання