X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Євген Гуцало "Перебите крило"

Завантажити презентацію

Євген Гуцало "Перебите крило"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевіримо домашнє завдання Читайте швидко біленька гніздились сердечного драбину мостяться приставивши галуззя клопіт незабаром У дзьобах зостануться жодного розсудливо

Слайд 2

Гра “ Яке слово заблукало ” квадратний великий круглий овальний

Слайд 3

Гра “ Яке слово заблукало ” політ літак поливати літали

Слайд 4

Гра “ Яке слово заблукало ” жайворонок качка ластівка горобець

Слайд 5

Євген Гуцало (1937 – 1995) “Перебите крило”

Слайд 6

Євген Пилипович Гуцало Народився письменник 14 січня 1937року в селі Новоживотів Вінницької області в родині сільських учителів. Дитинство його буловажким – йому пришлося побачити чорні очі війни. Пізніше, в мирний час, він захоплювався читання книг, природою України, працьовитими та талановитими людьми рідного краю, про яких і писав свої твори.

Слайд 7

Слайд 8

Робота з твором “Перебите крило” 1 частина с. 70-73 Прочитайте текст мовчки. Кого побачив хлопчик? Що робили птахи? Що він зробив для того, щоб птахи поселилися над його хатою? Як повів себе друг Олег у гостях? Як відреагував на це Дениско? Чому?

Слайд 9

Словникова робота Боцуни – … лелеки, журавлі, чорногузи, бусоли. Либонь – мабуть. Бовваніли – виднілися. Галуззя - … дрібне гілля з дерев. Гребінь – верхівка даху. Прочитайте твір напівголосно

Слайд 10

Фізкультхвилинка Втомились?

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Знайди та прочитай Думки Дениска, чому лелеки досі не оселилися на його хаті. Дії хлопчика для змайстрування лелечиного гнізда. Життя лелек у гнізді на хаті Дениска.

Слайд 16

Запитання Чому Дениско винив себе, що лелеки не оселяються на його хаті? Які почуття переживав Дениско, коли птахи оселилися? Чому Олег так відповідав хлопцеві? Читання в особах с. 72-73 зі слів “Прийшов подивитись…”

Слайд 17

Знайдіть та прочитайте словосполучення ім.+ прикм.

Слайд 18

лийЦі ньДе лекиЛе льТіки те й биРоли, що клисьТов на тіХа. чеВвері, томНалені, ниВо марПрино нібовлиВа на беГрені.

Слайд 19

Домашнє завдання с. 70-73 читати виразно та уважно. Підсумок уроку -Чому вчить вас цей твір?

Слайд 20

Тема: Ознайомлення з життям і творчістю письменника Євгена Гуцала. Є. Гуцало «Перебите крило». Мета: сприяти засвоєнню змісту оповідання, його головної думки; формувати уміння поділяти текст на логічно закінчені частини; добирати до них заголовки; удосконалювати навички виразного читання прозового твору та стислого переказу частин за планом; виховувати відповідальність за довкілля. Обладнання: мультимедіа, презентація уроку, музикальна фізкультхвилинка, підбірка ілюстрацій електроного формату, програма орфоепічної хвилинки, підручник, аудіозапис тексту. Тип уроку:урок комбінований.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання