X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
А.Костецький «Буває все...», «Краще — з друзями разом!», «Словник Славка». В.Сухомлинський «Як Павлик списав задачу»

Завантажити презентацію

А.Костецький «Буває все...», «Краще — з друзями разом!», «Словник Славка». В.Сухомлинський «Як Павлик списав задачу»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Друг буває забув просто втратять раптом справжній

Слайд 2

Соколова Надія Ігорівна

Слайд 3

Прочитайте самостійно статтю нового розділу Чому він має таку назву? На які розділи поділяється? Які твори ви будете читати в цьому розділі? На що слід звертати увагу? Про що повинен замислюватися школяр – ваш ровесник і ви? Навіщо?

Слайд 4

Народився в 1948 році в Києві в сім'ї вчителів. Вчився в школі,в технікумі радіоелектроники, закінчив факультет кібернетики Київського університету. Працював у видавництві «Веселка» завідувачем редакції літератури для дітей середнього шкільного віку. Редагував дитячий журнал «Барвінок». Перша його збірка віршів для дітей «Джміль про сонечко гуде», а після - ще багато поезій, казок, оповідань і повістей. За повість «Мінімакс — кишеньковий дракон» удостоєний премії імені Миколи Трублаїні 1986 року. Був перекладачем з англійської, німецької, деяких слов'янських мов. Помер в Києві в 2005 році.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Робота в зошиті «Читайко» с.30 №2. Складання плану до твору.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

“Як Павлик списав у Зіни задачу” Прочитайте твір мовчки. Чому Зіна дала списати Павликові задачу? Як вчинив Павлик? Дайте характестику Зіні та Павлику. Прочитаємо твір в особах.

Слайд 15

Визначіть головну думку твору за допомогою прислів'я Справжній друг пізнається в біді. Дружби дружбою шукають. Людина без друзів, що дерево без коріння. Дружба — найдорожчий скарб. Друга шукай, а знайдеш — тримай Робота в зошиті «Читайко» с.31 №4. Випишіть опорні слова для переказу.

Слайд 16

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2012 Джерела: 1. Читання. 4 клас. I семестр / уклад. Ю. Є. Бардакова. — 2-ге вид. — Х. : Вид. група «Основа», 2010. — 96 с. 2. Періодичні видання ВГ «Основа» «Зростаємо разом».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання