X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зсідання крові

Завантажити презентацію

Зсідання крові

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зсідання крові

Слайд 2

Що таке тромбоцити?

Слайд 3

Склад крові Тромбоцити Тромбоцити – кров’яні пластинки, безядерні, округлої та овальної форми, найдрібніші формені елементи d=1,5-2 мкм. В 1 кубічному мм крові 250-400 тис . Усього в організмі 1,5 трлн. тромбоцитів.

Слайд 4

Склад крові Тромбоцити

Слайд 5

Склад крові Тромбоцити Тромбоцити – кров’яні пластинки, утворюються в червоному кістковому мозку. Гинуть в селезінці. Тривалість життя – 5 – 8 днів.

Слайд 6

Які функції тромбоцитів?

Слайд 7

Функції тромбоцитів Основна функція тромбоцитів – участь у зсіданні крові. Це захисна реакція, спрямована на зупинку кровотечі.

Слайд 8

Функції тромбоцитів Зсідання крові – це складний ферментативний процес в результаті якого розчинний білок плазми фібриноген перетворюється на нерозчинний білок фібрин.

Слайд 9

І етап Діє травмуючий агент, руйнує тромбоцити і утворює фермент - тромбопластин Утворення тромбу Функції тромбоцитів

Слайд 10

І І етап Тромбопластин каталізує перетворення протромбіну( білок плазми, для його синтезу необхідний вітамін К) в тромбін. Необхідний Са2+ в плазмі. Утворення тромбу Функції тромбоцитів

Слайд 11

ІІІ етап Розчинний білок фібриноген перетворюється у нерозчинний фібрин: Фібриноген + Са2+ Фібрин Ферменти тромбоцитів Утворення тромбу Функції тромбоцитів

Слайд 12

Склад крові Утворення тромбу

Слайд 13

Склад крові Гемофілія- спадкова хвороба . Хворі гемофілією можуть загинути від втрати крові навіть при незначному пораненні.

Слайд 14

Сім'я останнього російського царя Миколи II

Слайд 15

Домашнє завдання Вивчити & 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія