X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою

Завантажити презентацію

Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Визначення типу шкіри на різних ділянках обличчя та складання правил догляду за власною шкірою Підготувала Костя Каріна

Слайд 2

Типи шкіри В залежності від наявної на шкірі природної жирової змащення і вмісту вологи шкіру умовно поділяють на нормальну, жирну, суху, чутливу і комбіновану.

Слайд 3

Характеристика жирного типу шкіри Блиск, пористість, часті вугри та прищі. Вона має сіруватий колір. Плюси такої шкіри – вона еластична, краще зволожена, добре захищена від дії навколишнього середовища завдяки плівці, яку створює жир, зморшки на такій шкірі з’являються пізніше, ніж у власниць іншого типу шкіри.

Слайд 4

Сухий тип шкіри Тонка і ніжна шкіра, схильна до передчасного старіння, має низьку еластичність, часто лущиться, червоніє, тріскається, запалюється, на ній рідко проявляються прищі, але вона сильно схильна до впливу зовнішніх факторів.

Слайд 5

Нормальний тип шкіри Самий рідкісний тип. Шкіра практично бездоганна, в міру чутлива, пружна, матова, пори майже не видно. З часом може з’явитися сухість, зморшки і тріщини.

Слайд 6

Комбінований тип шкіри Цей тип поширений більше інших, його особливість в тому, що різні області на обличчі мають різний тип шкіри, наприклад, на вилицях шкіра суха, а на лобі, носі, підборідді — жирна. Ця шкіра алергенна, схильна до прищів і подразнень.

Слайд 7

Чутливий тип шкіри Це шкіра, яка з-за впливів зовнішніх факторів свербить, відчуває сухість, червоніє, запалюється. Вона погано реагує на застосування агресивних косметичних засобів. Така шкіра менш еластична і менш зволожена, ніж інші типи шкіри, у неї слабкі захисні властивості.

Слайд 8

Як визначити тип шкіри: тест  Дайте відповідь на кілька питань, використовуючи варіанти відповіді: A – так, майже завжди, завжди; B – може бути, буває, важко; C – виключено, ніколи; Вас турбують прищі? Коли ви без макіяжу, добре видно пори? У вас «тече» макіяж? У вас бувають точкові вугри? Є відчуття стягнутості після вмивання? Порахуйте кількість кожної з літер, подивіться результат: «A» – жирна; «B» – комбінована або нормальна; «C» – суха;

Слайд 9

Як підібрати крем в залежності від типу шкіри? Для жирної шкіри краще легкі креми, краще на гелевою основі і з матуючим ефектом. У складі повинні бути вітаміни А, В, Е, рапсова олія, екстракти алое, календули, лаванди, ромашки, деревію та інших трав. Для сухої — зробіть акцент на харчування і зволоження вашої шкіри, а для цього потрібні жирні креми з вітамінами А і С, гіалуронової кислотою, різними натуральними маслами, гліцерином, колагеном, еластином, прополісом, воском. Виключіть спиртовмісні засоби. При догляді за комбінованою шкірою завдання ускладнюється, тому що потрібно використовувати декілька видів крему для кожної області обличчя. Звичайно, можна використовувати один крем для комбінованої шкіри для всього обличчя, але косметологи радять підібрати різні крему. Вивчіть склад, наявність цинку, кальцію, масла сердечника лугового і ши, а також протизапальних компонентів – гарантія прекрасного результату. Для чутливої шкіри лікувальні засоби вибираються в залежності від основного типу і від погоди. Вони повинні бути з вітамінами В 6, F, Е, С, каоліном, маслом примули або чайного дерева. Нормальній шкірі для догляду досить легкого крему з екстрактами рослин і з нейтральним PH-баланс.

Слайд 10

Правила догляду за жирною шкірою Ретельна, регулярна очистка і знезаражування – це головне у догляді за такою шкірою. Також зверніть увагу на харчування: молочні і кисломолочні продукти, овочі, зелень, фрукти повинні бути у вашому раціоні щодня, а ось жири і прянощі треба обмежити. Жирна шкіра часто змінює свій тип і з часом стає комбінованої, важливо не упустити цей момент, щоб внести зміни в догляд.

Слайд 11

Засоби догляду за сухою шкірою Суха шкіра без належного догляду може стати шорсткою, стягнутої, роздратованою. До того ж вона схильна до утворення тріщин, появи зморшок раніше часу. Тому, вибираючи засоби по догляду, робіть акцент на її живлення і зволоження, але не перевантажуйте її доглядають засобами і не експериментуйте часто з новими.

Слайд 12

Догляд за комбінованою (змішаною) шкірою Комбінована шкіра складна у догляді тим, що вимагає різних засобів догляду для різних ділянок обличчя.

Слайд 13

Особливості догляду за чутливою шкірою У косметології чутливу шкіру виділяють в окремий тип шкіри, але він завжди поєднується з якимось основним типом, наприклад, може бути суха чутлива шкіра. Ще одна особливість такої шкіри – вона належить до групи ризику розвитку шкірних (дерматологічних захворювань, тому перш, ніж почати самостійно доглядати за такою шкірою, отримаєте рекомендації лікаря.

Слайд 14

Будь-якій шкірі безперечно потрібен регулярний, правильний догляд, але пам’ятайте, що стан вашої шкіри – це всього лише віддзеркалення стану вашого організму, крім щоденного зовнішнього догляду, проявляйте турботу про свій внутрішній здоров’я, займайтеся профілактикою захворювань внутрішніх органів, спортом, загартовуйтеся, стежте за харчуванням. Краса вашої шкіри – у ваших руках!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія