X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вагітність у ранньому віці"

Завантажити презентацію

"Вагітність у ранньому віці"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВАГІТНІСТЬ У РАННЬОМУ ВІЦІ Учениці 10-Б класу Криворізької гімназії №127 Катлан Анастасії Науковий керівник: Пшенична С.М.

Слайд 2

Актуальність: в сьогоденні дуже часто зустрічаються випадки вагітності в ранньому віці, але люди досить необізнані в цьому питанні, тому це питання повинно підніматися та обговорюватися. Мета даної роботи: Визначити оптимальний вік для народження першої дитини; Показати небезпеку вагітності в ранньому віці; Профілактика ранньої вагітності; Статистика використання контрацептивів серед підлітків.

Слайд 3

Особливістю підліткового віку є те, що в цьому віці починає проявлятися статева активність, підлітки нерідко вступають у статеві стосунки. Початок статевого життя проявляється по-різному. Виходячи з цих особливостей, даються рекомендації, що стосуються сексуальної поведінки і застосування контрацептивів.

Слайд 4

Потреби підлітка приховати своє інтимне життя від оточуючих.

Слайд 5

Материнство - одна з найбільших цінностей в житті кожної жінки. З медичної точки зору жінка у віці від 18 до 26 років найкраще підходить для народження дитини. Але вважається, що саме в 35 років наступає пік розквіту материнських почуттів.

Слайд 6

Про вагітність кажуть «рання» або «підліткова», якщо вона настає у дівчини-підлітка в низькій віковій категорії від 13 до 18 років. 70% вагітностей не виношуються, закінчуючись абортами (дуже часто пізніми, на граничні терміни), 15% викиднями, і тільки 15% пологами.

Слайд 7

Аспекти ранньої вагітності: Психологічний; Фізіологічний; Соціальний.

Слайд 8

Профілактика ранньої вагітності: Довірчі відносини з підлітком; Статеве виховання підлітків; Інформація про сучасні засобі контрацепції.

Слайд 9

Досвід статевих зносин

Слайд 10

Регулярне статеве життя

Слайд 11

Більше 4 статевих партнерів

Слайд 12

Постійний статевий партнер

Слайд 13

Жертви сексуального насильства

Слайд 14

Мета консультування дівчат з питань контрацепції - знаходження оптимального методу запобігання вагітності.

Слайд 15

Пропаганда здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я пiдлiткiв Криворізької гімназії №127 передбачає: Формування позитивної мотивації щодо здорового способу життя, культури здоров'я; Знайомство учнів з основами свого стилю здорового життя, здійснення профілактичної роботи негативних проявів; Формування теоретичних та практичних навичок здорового способу життя учнів, формування творчої особистості, здібної до саморозвитку, самоосвіти і самоактуалізації.

Слайд 16

Робота педколективу гімназії : Вивчення уявлень молоді про здоровий спосіб життя і розробки методів оцінювання здоров'я індивіда; Формування свідомості і культури здорового способу життя; Розробка методик навчання молоді здоровому способу життя.

Слайд 17

Мета роботи: Прагнути істотного поліпшення ситуації для збереження і зміцнення психічного, фізичного і соціального здоров'я учнів; Створити умови для його поліпшення, використовуючи традиції школи і досвід українських та зарубіжних шкіл; Прагнути того, щоб кожен учень розвивав свої природні здібності.

Слайд 18

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія