X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Теорії особистості"

Завантажити презентацію

"Теорії особистості"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Теорії особистості

Слайд 2

Що таке особистість? Особистість – соціально-психологічна сутність людини, яка формується в результаті засвоєння індивідом суспільних форм свідомості і поведінки, суспільно-історичного досвіду людства. Особистістю ми стаємо під впливом суспільства, виховання, навчання, взаємодії, спілкування тощо.

Слайд 3

процес становлення людини як особистості в результаті включеності її в різні спільності називають соціалізацією особистості.

Слайд 4

Фрейдизм Зігмунд Фрейд(1856 – 1939) «Людина – це замкнута енергетична система, кількість енергії у кожної людини постійна величина.»

Слайд 5

Слайд 6

Фрейд Зигмунд Фрейд рос в многодетной семье он перечитывал все книги, какие ему попадались, Оценки у Фрейда были идеальны, но назвать его образцовым студентом не приходится — именно в студенческие годы он приобрел зависимость от кокаина Зигмунд Фрейд владел : Латинским, Греческим, Французским, Английским, Итальянским, Испанским, Древнееврейским и Немецким языками

Слайд 7

Біхевіоризм напрям в американській психології ХХ ст., який зводить психіку до різних форм поведінки як сукупності реакцій організму на стимули зовнішнього середовища. Тому особистість – це сукупність поведінкових реакцій, які притаманні даній людині, це організована і відносно стійка система навиків.

Слайд 8

Гуманістична психологія особистості Маслоу, один з засновників гуманістич ної теорії особистості, головною характеристикою особисто сті вважав потяг до самоактуалізації, самовираження, розкриття тенден цій до творчості та любові, в основі яких лежить гуманістична потреба приносити людям добро.

Слайд 9

Ієрархія потреб особистості: потреба в самоактуалізації потреба у належності до соціальної групи фізіологічні потреби

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія