X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Штучне серце

Завантажити презентацію

Штучне серце

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Штучне серце Виконав: Студент V курсу гр.БМ-81 Долиненко Олександр Керівник: Овчаренко А.Р.

Слайд 2

У 1979 році американець Роберт Джарвік створив штучне серце поліпшеної конструкції Jarvik-7. У 1982 році перший реципієнт цього кардіопротеза прожив з ним 112 діб.

Слайд 3

Американські лікарі підтвердили високу надійність серцевого протеза Jarvik 2000, який вже два роки застосовують для продовження життя особливо важких хворих, які чекають пересадки серця. Це пристрій, який імплантують в лівий шлуночок серцевий, представляє з себе ротаційний електричний насос з автономним живленням від акумулятора. Хоча Jarvik 2000 важить всього 90 грамів, він здатний перека-чувати від трьох до восьми літрів крові в хвилину.

Слайд 4

велика травматичність; виникнення ускладнень, запалення тканин; розвиток запальних процесів, що призводять до смерті; маленька ємність батарей живлення; кровотечі,інфекції,біонесумісність. Проблеми при експлуатації апарата

Слайд 5

Плюси штучного серця встановлення штуучного серця дає можливість пацієнту час чекати на донора; продовження життя;

Слайд 6

Перший європейський реципієнт нового протеза, англієць Пітер Хаутон, прожив з апаратом без малого чотири з половиною роки і досі перебуває в настільки прекрасній формі, що навіть займається гірським туризмом. Він опублікував дві книги про своє життя з імплантованим штучним серцем і прочитав безліч лекцій в різних країнах.

Слайд 7

Штучне серце AbioCor розроблено американською фірмою Abiomed Incorporated.

Слайд 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія