X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмаїтість рослинних клітин. Основні рослинні тканини та їхні функції

Завантажити презентацію

Розмаїтість рослинних клітин. Основні рослинні тканини та їхні функції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розмаїтість рослинних клітин. Основні рослинні тканини та їхні функції

Слайд 2

1. Якої форми й розміру можуть бути клітини рослини? 2. Що спільного в будові всіх рослинних клітин? 3. Як саме здійснюється взаємозв’язок клітин та яке це має значення в житті всього рослинного організму?

Слайд 3

Типи тканин рослин Тканини Різновиди тканин Особливості будови Твірні (меристеми) Верхівкова Бічна Вставна Складаються з живих недиференційованих клітин Основні (паренхіми) Фотосинтезуюча Запасаюча Повітроносна Водоносна Поглинаюча Складаються з живих диференційованих клітин Покривні Епідерміс Пробка Кірка Складаються з живих або мертвих клітин, що утворюють зовнішні покриви рослини Механічні Коленхіма Склеренхіма Складаються з живих (коленхіма) або мертвих (склеренхіма) клітин, що мають потовщені стінки Провідні Ксилема Флоема Складаються з живих або мертвих трубчастих клітин, що забезпечують транспорт речовин у рослині Видільні (секреторні) Смоляні канали Нектарники Складаються з живих або мертвих клітин різноманітної форми, що забезпечують накопичення або виведення з рослини продуктів обміну речовин

Слайд 4

Назвіть типи рослинних тканин 1.

Слайд 5

2.

Слайд 6

3.

Слайд 7

Слайд 8

Якою є внутрішня будова органів квіткових рослин? Як ви про це дізналися? Яку будову має рослинна клітина? Намалюйте й підпишіть назви її частин. Поясніть, чому клітини в рослині не розпадаються. Як ви можете довести, що клітини в рослині живі? ?

Слайд 9

Слайд 10

Назвіть і покажіть головні частини мікроскопа. Розкажіть про правила користування мікроскопом і продемонструйте їх виконання. Як слід готувати препарат?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія