X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пам’ять Види пам’яті"

Завантажити презентацію

"Пам’ять Види пам’яті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема : Пам’ять Види пам’яті . Виконала Учениця 9 класу Тхір Софія

Слайд 2

Па м'ять - психічний процес, який полягає в закріпленні, збереженні та наступному відтворенні минулого досвіду, що дає можливість його повторного застосування в життєдіяльності людини.

Слайд 3

Властивості пам’яті: Швидкість; Тривалість; Готовність; Обсяг; Точність.

Слайд 4

Основні риси пам’яті : запам’ятовування ; збереження ; відтворення ; забування.

Слайд 5

Види пам’яті: -за методами запам’ятовування : мимовільна ; довільна . -за збереженням інформації: короткочасна ; довготривала.

Слайд 6

За характером переважаючої психічної активності: рухова — пам'ять на рухи та їх системи. емоційна — пам'ять на почуття, які виступають стимулом до діяльності. образна — пам'ять на уявлення: зорова, слухова, нюхова, смакова, дотикова. словесно-логічна — специфічна людська, запам'ятовується думка у формі понять.

Слайд 7

За тривалістю збереження інформації: сенсорна пам'ять триває 0,2 - 0,5 секунди, дозволяє людині орієнтуватися в оточенні. короткочасна пам'ять забезпечує запам'ятовування одноразової інформації на короткий проміжок часу - від кількох секунд до хвилини; довготривала пам'ять — збереження інформації протягом тривалого часу; оперативна пам'ять — проявляється під час виконання певної діяльності і необхідна для її виконання в кожний заданий проміжок часу.

Слайд 8

Кінець Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія