X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пам’ять. Види пам’яті

Завантажити презентацію

Пам’ять. Види пам’яті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Пам’ять Види пам’яті .

Слайд 2

Мета: Сформувати знання про па’мять її види і властивості. Розвивати навички розрізняти різні види пам’яті за допомогою тренувальних тестів . Виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я.

Слайд 3

Навіщо людині пам’ять? Які властивості запам’ятовування?

Слайд 4

Па м'ять - психічний процес, який полягає в закріпленні, збереженні та наступному відтворенні минулого досвіду, що дає можливість його повторного застосування в життєдіяльності людини.

Слайд 5

Властивості пам’яті: Швидкість; Тривалість; Готовність; Обсяг; Точність.

Слайд 6

Основні риси пам’яті : запам’ятовування ; збереження ; відтворення ; забування.

Слайд 7

Види пам’яті: -за методами запам’ятовування : мимовільна ; довільна . -за збереженням інформації: короткочасна ; довготривала.

Слайд 8

За характером переважаючої психічної активності: рухова — пам'ять на рухи та їх системи. емоційна — пам'ять на почуття, які виступають стимулом до діяльності. образна — пам'ять на уявлення: зорова, слухова, нюхова, смакова, дотикова. словесно-логічна — специфічна людська, запам'ятовується думка у формі понять.

Слайд 9

За тривалістю збереження інформації: сенсорна пам'ять триває 0,2 - 0,5 секунди, дозволяє людині орієнтуватися в оточенні. короткочасна пам'ять забезпечує запам'ятовування одноразової інформації на короткий проміжок часу - від кількох секунд до хвилини; довготривала пам'ять — збереження інформації протягом тривалого часу; оперативна пам'ять — проявляється під час виконання певної діяльності і необхідна для її виконання в кожний заданий проміжок часу.

Слайд 10

Практична робота: “ Дослідження різних видів пам’яті” Завдання №1 Дослідити короткочасні пам’ять . На слайді 12 фотографій. Відтворіть їх у пам’яті і запишіть їх у зошит у тій послідовності , в якій вони зображені на слайді.

Слайд 11

Слайд 12

Завдання 2. Дослідити логічно смислову пам’ять . Відтворіть протягом 30 сек. Запропоновані для запам’ятовування 10 пар слів.

Слайд 13

Ліс- дерево Око-ніс Сніг-зима День-сонце Рука-пальці Дощ-парасолька Кущ-троянда Риба-вода Пісок-пустеля Ніч-місяць

Слайд 14

Завдання № 3 . Дослідити механічну пам’ять . Розгляньте уважно цифри протягом 30 сек. запишіть їх по пам’яті. 43 65 91 36 62 57 49 54 51 23 74 29

Слайд 15

Домашнє завдання: Прочитати параграф з теми. Скласти правила тренування пам’яті. Дізнатися які існують тренувальні вправи для розвитку пам’яті.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія